İnternet Şubesi

TuREEFF – TuREEFF Yeniden İnşa Kredisi


Riskli yapıların yeniden inşasında bina enerji sınıfını yükseltin; enerji tasarrufuna katkı sağlayın. 

Avrupa Birliği tanımına göre küçük ve orta ölçekli (KOBİ) bir inşaat firması iseniz; Enerji Kimlik Belgesi B ve üzeri yeniden inşa projeleriniz için özel olarak geliştirilmiş Ticari Kredilerimizden faydalanabilirsiniz. 

Proje bazında maliyetin % 30 unu avantajlı faiz oranları; ihtiyacınıza göre ödemesiz dönem ve 2 yıla kadar vade ile finanse edebilirsiniz. 


TuREEFF Satıcı Kredisi


Konutlarda enerji tasarrufuna katkı sağlamak için kullanılan beyaz eşyadan LED aydınlatmaya, pencere ve yalıtımdan doğalgaz kazanlarına enerji verimliliği sağlayan ekipmanların dağıtıcısı/ bayisi/ uygulayıcısı olan firmanızın işletme sermayesi ihtiyaçları uygun vade, ödeme koşulları ve fiyatlama ile karşılanabilecektir. 

Hangi firmaların ürünlerinin finansmanının bu kredi kapsamında değerlendirilebileceğini görmek için yukarıdaki linkten faydalanabilirsiniz. Eğer bu listede verilen firmalardan birinin ilgili ürünlerini satıyorsanız Bankamız ve TuREEFF tarafından belirlenen raporlama koşullarını kabul etmeniz durumunda bu ürünlerin finansmanı için uygun koşullarla bankamızdan kredi kullanabilirsiniz.