Nakit Krediler

KOBİ’nizin ihtiyaçlarına uygun Nakit Krediler Şekerbank’ta!

İşletmenize özel Rotatif Kredi ile finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, kredi faizini esnek vadelerle ödeyebilirsiniz.

Rotatif Kredi nedir?

Faizleri ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir veya 12 ayda bir tahsil edilebilen, işletmenizin kısa vadeli finansman ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir kredidir.

Rotatif Kredi vadesi 12 aydır. Kredi istenildiği zaman, üretici ile belirlenen vadede kısmen ya da tamamen kapatılabilir.

Şekerbank Rotatif Kredi ürününü uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Böylece  ticaretinizde nakit sıkıntısı yaşamazsınız. Rotatif Kredi ürününü nakit ihtiyacınız olması durumunda belirlenen vade içerisinde yeniden kullanabilirsiniz.

Vadesi boyunca faizi değişmeyen kredi Şekerbank’ta!

Esnaf ve KOBİ’lere özel Spot Krediler ile finansman ve yatırım ihtiyaçlarınızı sabit faiz avantajıyla karşılayabilirsiniz. Faiz oranı krediye başvurduğunuz tarihteki piyasa koşullarına göre belirlenen ve vade sonuna kadar değişmeyen Şekerbank Spot Kredi ile rahat bir nefes alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Spot Kredi’nin tamamını tek seferde kullanabilir ve tamamını vade sonunda faizi ile birlikte yine tek seferde ödeyebilirsiniz. Kullandığınız andaki faiz oranı vade sonuna kadar korunur. Vade boyunca değişmeyen avantajlı faiz oranına sahip Spot Kredi sayesinde finansman ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz.

KOBİ’lere özel Taksitli Ticari Krediler ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

KOBİ’lere özel Taksitli Ticari Krediler ile peşin para ile mal alabilir, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Belirli bir ödeme planı ve vade ile ödemelerinizi esnek ya da sabit olarak yapabilirsiniz.

Ticari Taşıt Kredileri

Tüzel kişiler ve ticari faaliyetlerde bulunan gerçek kişilerin faydalanabildiği Ticari Taşıt Kredileri ile ticari faaliyette kullanıma yönelik taşıt alımlarınızda finansman ihtiyacınızı karşılayabilir, ödemelerinizi belirli bir ödeme planı içerisinde esnek ve sabit taksitler halinde yapabilirsiniz.

Ticari Gayrimenkul Kredisi

Tüzel kişiler ve ticari faaliyetlerde bulunan gerçek kişilerin faydalanabildiği Ticari Gayrimenkul Kredisi ile fabrika binası, dükkân, ticari konut, iş yeri, mağaza ve ticari faaliyetlerle ilişkili olmak kaydıyla arsa gibi ticari gayrimenkul alımlarınız için finansman desteği kullanabilirsiniz.

Uzun vadeye yaydığınız geri ödemelerinizi Şekerbank Ticari Gayrimenkul Kredisi’nin desteğiyle yapacağınız yatırımın yarattığı fonla gerçekleştirebilir, maliyetleri en uygun seviyede tutarak işinizi büyütebilirsiniz.