Mobil POS

Şekerbank ve diğer bankalar tarafından verilen MasterCard, Visa kart, Troy ve debit kartları ve American Express kredi kartları ile Şekerbank Mobil POS’u kullanabilir, kolayca tahsilat yapabilirsiniz.

Mobil POS ile hızlı ve güvenli tahsilat!

GSM internet ağı teknolojisi üzerinden çalışan Mobil POS cihazı ile şirketinizin çevrim içi satışlarınıza kapıda ödeme seçeneği ekleyebilir, ödemelerinizi ürün tesliminde müşterilerinizin yanında alabilirsiniz. Mobil POS cihazı sayesinde verimliliğinizi arttırabilir, pratik işlem yapmanın avantajıyla zaman kazanabilirsiniz.

Mobil ve güvenli tahsilat Şekerbank’ta!

Kapıda tahsilat yapabilme avantajı

Kablosuz ve taşınabilir yapıya sahip olan Mobil POS ile kapıda ödeme alabilirsiniz.

Mobil POS ile zaman kazanın

Şekerbank Mobil POS ile tahsilatlarınızı hızlıca halledebilir, işletmenize ve müşterilerinize zaman kazandırabilirsiniz.

Nakit ödemeden kaynaklanan sorunlardan kurtulun

Tüm Visa, Troy ve MasterCard kredi ve banka kartları ve American Express kredi kartları ile kullanılabilen Mobil POS ile müşterilerinizin yanında nakit olmasa bile kartları aracılığıyla ödeme alabilirsiniz.

Yeni Nesil Yazarkasa-POS kullanım zorunluluğu yok

Özellikle Yeni Nesil Yazarkasa-POS kullanımı zorunlu olmayan toptancı bir iş yeriyseniz Şekerbank Mobil POS’u tercih edebilirsiniz. 3100 Sayılı Kanun kapsamına girmeyen; birinci ve ikinci sınıf tüccarlar dışındaki mükellefler (Basit Usulde Vergilendirilen Ticari Kazanç Sahipleri, Serbest Meslek Erbabları, Zirai Kazanç Sahipleri, Menkul ve Gayrimenkul Sermaye İradı Sahipleri, Diğer Kazanç ve Irat Sahipleri, Ücret geliri elde edenler), perakende mal ve hizmet satışı bulunmayan birinci ve ikinci sınıf tüccarlar (Örneğin, toptancılar) ile Bakanlık’ça mecburiyet dışı bırakılanların YN ÖKC kullanma mecburiyetleri bulunmamaktadır.

Mobil POS ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

Mobil POS, GSM hattı üzerinden kablosuz olarak kullanılabilen, Bankamızca ve diğer bankalarca verilmiş olan tüm Mastercard, Visa kredi ve debit kartları ve American Express kredi kartları ile işlem yapılabilen POS cihazıdır.

Başvuru formunu doldurarak başvuru talebinizi Bankamıza iletebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!