Hasat POS

Hasat Kartı olan üreticilere satış yaparak cironuzu arttırabilir, satışlarınızı tahsilat riski olmadan, hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

İş yerinizde Şekerbank Hasat POS kullanın, hızlı ve anında tahsilat yapmanın rahatlığı yaşayın!

Yem, zirai ilaç, fidan, fide, gübre, tarımsal ekipman, akaryakıt ve tohum benzeri tarımsal girdi satan iş yerleri ile veterinerlik gibi tarımsal alanda hizmet veren iş yerleri için geliştirilen Hasat POS ile Şekerbank Hasat Kart kullanıcılarına ulaşabilirsiniz.
Hasat POS sayesinde satışlarınızı tahsil etmek için senet takibi yapmak ya da üreticinin hasadını beklemek zorunda kalmazsınız.


Çiftçi müşterilerinize Hasat POS ile ulaşın, dilediğiniz yerde ve anda tahsilat yapmanın avantajını yaşayın!

Tarımsal girdi satışı yapan iş yerlerinin yanındayız.

Şekerbank olarak tarımsal girdi yapan iş yerlerinin imdadına Hasat POS ile yetişiyor, Hasat kart kullanıcı çiftçilerle satışlarınızı kolaylaştırıyoruz.

Tahsilat için senet takibine ve hasat zamanını beklemeye son!

Hasat POS ile tarımsal girdileri anında tahsil edebilir ve hem alacak tahsil edememe riskinden hem de müşterinin hasat zamanını bekleme ve senet takibinden kurtulabilirsiniz.

Vadeli satış ile cironuzu artırın.

Şekerbank Hasat Kart sahibi çiftçilere vade imkanı tanıyarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Dilediğiniz an dilediğiniz yerde tahsilat yapın.

Mobil Hasat POS kullanarak tahsilatınızı mekândan bağımsız olarak dilediğiniz an dilediğiniz yerde yapabilirsiniz.

Hasat POS ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

Hasat POS tarımsal üretim için gerekli fide, tohum, gübre, ihtiyaçların ve veterinerlik hizmetlerinin tahsilatını yapabileceğiniz bir POS cihazı ürünüdür.

Tarımsal girdi yapan iş yerleri için geliştirilen Hasat POS, Şekerbank Hasat Kart kullanıcılarının yaptığı alışverişlerde vadeli ödeme avantajı sunar. Hasat POS ile tahsilat için senet ve hasat zamanını beklemenize gerek kalmaz. Hasat Kart sahiplerine özel olarak sunulan vadeli ödeme gibi ayrıcalıklar sayesinde cironuzu artırabilirsiniz.

Şekerbank’ın avantajlarla dolu hizmeti Hasat POS’u kullanmak istiyorsanız en yakın şubemizden bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!