Profesyonellere Kredi

Eğitimini aldığınız bir mesleği icra ettiğiniz işletmenizin ihtiyaçlarını esnek geri ödeme avantajı sunan Şekerbank Profesyonellere Kredi ile karşılayabilirsiniz.

Profesyonel meslek sahipleri için ödemesi kolay kredi!

Doktorluk, diş hekimliği, eczacılık, avukatlık, veterinerlik ve mali müşavirlik gibi eğitimini aldığınız bir meslekle ilgili faaliyet gösteriyorsanız iş yerinizin faaliyetlerini geliştirmek ve finansman ihtiyacını karşılamak için Şekerbank Profesyonellere Kredi kullanabilir, uygun faiz ve esnek ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz.

Profesyonel meslek sahiplerine özel kredi!

Uzun vade ile kolay ödeme imkânı

İş yerinizin finansman ihtiyacını Profesyonellere Kredi ile karşılayabilir, 36 aya varan vadelerle aylık eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Esnek ödeme avantajı

Şekerbank Profesyonellere Kredi’den 36 aya varan vadelerle faydalanabilir, taksitlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Ödeme planınızı nakit akışınıza göre belirleyebilir ve aylık eşit taksitli ödeme yapabilirsiniz.

İş yerinizin tüm finansman ihtiyaçları için Şekerbank’a gelin

İş yerinizi geliştirmek için 750.000 TL’ye kadar Profesyonellere Kredi kullanabilirsiniz.

Profesyonellere Kredi ile ilgili sorularınızın cevabı burada.

Şekerbank Profesyonellere Kredi doktor, avukat, mali müşavir, diş hekimliği gibi pek çok meslek grubunun faydalanabileceği özel bir kredi ürünüdür.

Profesyonellere özel krediden faydalanmak için iş yerinizde eğitimini aldığınız meslekle ilgi faaliyet gösterilmesi gerekmektedir.

Şekerbank Profesyonellere Kredi’den 60 aya varan vadelerle faydalanabilir, taksitlerinizi 3 aya kadar erteleyebilirsiniz. Ödeme planınızı nakit akışınıza göre belirleyebilir ve aylık eşit taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Şekerbank Profesyonellere Kredi’ye başvuru formunu bize ileterek başvuru yapabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!