Kredili Mevduat Hesabı

İşletmenizin acil nakit ihtiyacını Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı ile tamamlayın ve fatura, çek, SGK gibi ödemelerde gecikme endişesi yaşamayın.

Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınıza en kolay çözüm Şekerbank’ta! 

Hesabınızda yeteri kadar bakiye olmasa bile Vadesiz Mevduat Hesabı’nıza özel olarak tanımlanan Kredili Mevduat Hesabı ile işletmenizin nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca çek, vergi, havale, EFT, fatura ve diğer ödemelerinizi Kredili Mevduat Hesabı ile zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabı ile işletmenizin ihtiyaçlarını ertelemeyin!

Nakit ihtiyaçlarınıza 7/24 çözüm

Kredili Mevduat Hesabı ile size özel olarak tanımlanan limit dahilinde 7/24 ATM’lerden nakit çekim işlemi yapabilirsiniz.

Hızlı Başvuru

Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı’na başvuru formu üzerinden hızlıca başvuru yapabilirsiniz.

Acil durumlar için hızlı çözüm

Kredili Mevduat Hesabı ile hesabınızda bakiye olmasa bile düzenli ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve beklenmedik durumlarda ortaya çıkan nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Avantajlı geri ödeme koşulları

Mevduat hesabınızda yetersiz bakiye olması durumda otomatik olarak devreye giren Kredili Mevduat Hesabı kredi faizi sadece hesabınızın borç bakiye verdiği günler için hesaplanır.

Kredili Mevduat Hesabı ile ilgili sorularınızın cevabı burada.

Kredili Mevduat Hesabı, Vadesiz Mevduat Hesabı’nıza özel olarak tanımlanan limit dahilinde hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile para çekebilmenize, ödeme yapabilmenize, para aktarabilmenize ve alışveriş yapabilmenize imkân tanıyan bir Şekerbank ürünüdür.

Kredili Mevduat Hesabı faizi piyasa koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.

Kredili Mevduat Hesabı borcunu ödemek için hesabın bağlı olduğu Vadesiz Mevduat Hesabı’na para yatırmanız halinde kredi otomatik olarak ödenir.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!