Esnafımızın kapısı hep açık kalsın diye, Kredisi Mobil'de!

 “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnafın nakit ihtiyacını ilave avantajlar sağlayarak karşılamak üzere Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile büyük bir iş birliği gerçekleştirdik

‘Kapımız Esnafa Açık’ TESK Destek Paketi

Şekerbank, “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnafın nakit ihtiyacını ilave avantajlar sağlayarak karşılamak üzere Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile büyük bir iş birliği gerçekleştirdi. TESK ile imzalanan iş birliği çerçevesinde Şekerbank’ın sunduğu 6 aya kadar ödemesiz avantajlı finansman olanaklarının yanı sıra, esnafa pek çok hizmetten de ücretsiz yararlanabilme fırsatı sunulacak.

Şekerbank, iş birliği ile eş zamanlı olarak esnaf müşterilerinin işinin başından ayrılmadan bankanın mobil uygulaması Şeker Mobil Şube üzerinden kolaylıkla kredi başvurusu yapabilmesine olanak sağlayacak.

"Kapımız Esnafa Açık" paketi ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplayalım


  • Avantajlı faiz oranı.
  • 36 ay vade imkanı.
  • 6 ay ödemesiz dönemli 50.000 TL ye kadar artan taksitli kredi imkanı.
  • 5 bin TL’ye kadar KMH ve 5 bin TL’ye kadar Üreten/Business Kart.
  • İnternet ve mobil kanaldan yapılacak EFT/Havale işlemleri bir yıl süre ile ücretsiz
  • POS inaktiflik ücret muafiyeti.
  • Çek Karnesi ücret muafiyeti (Alınacak ilk 10 yapraklı çek karnesi için geçerlidir) 

Avantajlar; TESK Üyesi olan ve kredi talebi olan tüm müşterilere sağlanacaktır. Kredinin teminatsız (açık), imza karşılığı veya teminatla kullandırılması bankamız uhdesinde ve talep sahibinin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilir.

Şekerbank müşterisi olmasanız bile, Şeker Mobil üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Şeker Mobil'i İndir