Ferdi Kaza Sigortaları

Ferdi Kaza Sigortaları sizi ve çocuklarınızı güvence altına alır, geleceğe umutla bakmanızı sağlar!

Şekerbank Ferdi Kaza Sigortası başınıza gelebilecek ani ve harici kazalara kazalara karşı yanınızda!

Şekerbank Ferdi Kaza Sigortası, iradenize bağlı olmaksızın meydana gelen ani ve harici kazalara karşı teminat paketi sunar.

Ferdi Kaza Sigortası nedir?

Ferdi Kaza Sigortası, sigorta yaptıran kişinin iradesi dışında oluşabilecek harici ve ani kazalar sonucu meydana gelebilecek vefat ve daimi maluliyet durumlarında sigorta bedelinin tamamının ödenmesini sağlayan bir sigorta türüdür.

Ferdi Kaza Sigortası genel şartları nedir?

Şekerbank Ferdi Kaza Sigortası sigortalıyı, sigortalının iradesi dışında gerçekleşen ani ve harici kazalara karşı teminat altına alır. Ferdi Kaza Sigortası ile vefat ve sürekli sakatlık riskleri teminat altına alınır.

Ferdi Kaza Sigortası neleri kapsar?

Ferdi Kaza Sigortası, vefat ve sürekli sakatlık durumlarında sigorta bedelinin tamamını karşılar. Sürekli kısmi sakatlık hâlinde ise ilişik genel şartlarda bulunan oranlar baz alınarak ödeme yapılır. 16 yaşından küçük çocukların vefatında ölüm teminatı cenaze masrafları sınırlıdır. Söz konusu sigortanın kapsamına ek olarak tedavi masrafları ve gündelik tazminat da poliçeye isteğe bağlı olarak eklenebilir. Bu teminat bünyesinde sigortalının kaza sonucu geçici bir süre çalışamayacak olması sırasında meydana gelebilecek gelir kaybı tazmin edilir.

Joker Sigorta ile iş yerinizde meydana gelebilecek olası zararları teminat altına alın!

İşletmelerde özel bilgi ve beceri gerektiren işlerde çalışan teminat kapsamındaki personelin kaza sonucu vefat etmesi ya da hastalık ve sakatlık benzeri geçici iş göremezlik durumlarında iş yerlerinde ortaya çıkabilecek olumsuz haller ve zararlar Joker Sigorta ile teminat altındadır.

Joker Sigorta teminata konu çalışanların karşılaşabileceği olumsuz durumlarla bağlantılı olarak iş yerlerinde meydana gelebilecek olası zararlara karşı sizi güvence altına alır. Kapsamlı poliçesi ile dikkat çeken Joker Sigorta özel bilgi ve beceriye gereksinim duyduğunuz işlerde çalışan personelin vefatı ya da hastalık ve sakatlık durumlarında iş yerinizin zarar görmesinin önüne geçer.

Çalışanlarınızı riske atmayın, Şeker Sigorta ürünlerinden faydalanın!

İş yerinizde meydana gelebilecek tehlikeleri ve her türlü riske karşı geniş kapsamlı sigorta sistemleri ile çalışanlarınızı güvence altına alıyor. Her bir çalışanınız için 300.000 TL'ye kadar kazara vefat ve sürekli sakatlık teminatı güvence altına alarak rahat çalışmak istiyorsanız , Şeker Sigorta Hizmetleri tam size göre! Hayatın kötü sürprizleri için önleminizi önceden alın, firmanız ve çalışanlarınız için geniş seçenekli sigorta hizmetlerimizden yararlanın.