İnternet Şubesi
Ekokredi Yazısız

EKOkredi - Enerji Verimliliği Kredileri:


Enerjide tasarruf bilincinin arttırılması, daha temiz ve yaşanabilir bir çevre oluşturma duyarlılığı ve buna bağlı olarak enerjinin daha verimli kullanılmasına yönelik harcamalarınız için Şekerbank, EKOkredi’yi; Enerjiyi ve Emeği Koruyan Kredi’yi sizin için geliştirdi.

Enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımınız için Şekerbank’tan 60 aya varan vadelerde sıfır faiz imkanıyla uygun ödeme koşullarında  kredi alabilir, eviniz, yaşadığınız yer veya apartmanınızla ilgili elektrik ,yakıt, su, ve doğalgaza ödediğiniz tutarları azaltabilirsiniz.

Enerjiyi ve emeği koruyan EKOkredi ile, firmanızın sürdürülebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesi, çevrenin korunması, enerji tüketiminin azaltılması, emeğin ve enerjinin verimli  kullanımına yönelik yatırımlarının ve bu alanda faaliyet gösteren firmaların işletme sermayesi ihtiyaçlarının finansmanına destek oluyoruz. 

EKOkredi  Ürünleri:

Yalıtım Kredisi: Duvar, Çatı, Kapı ve Pencere için; Isı Yalıtımı, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Yangın Yalıtımı finansmanı için.

Verimli Isıtma/Soğutma Kredisi: Klima, kazan, kombi, tesisat, radyatör, ısı paylaşım sistemleri, doğalgaz abonelik projeleriniz ve uygulamalarınızın finansmanı için.

A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi: Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın gibi mutfak, banyo gibi alanlarda kullanılan A sınıfı elektrikli cihazların finansmanı için.

Verimli Aydınlatma Kredisi: Tasarruflu veya ledli aydınlatma sistemleri finansmanı için.

Güneş Enerjisi Kredisi: Güneş ile ısıtma, elektrik üretimi finansmanı için.

Asansör Kredisi: Asansör revizyonu veya yeni asansör uygulamaları finansmanı için.

 

 Özellikleri:

• Kredi Vadesi : 3-60 aydır.
• Çok avantajlı faiz oranları ile kredinizi geri öder, faturalarınızı düşürürsünüz.

EKOkredi Kampanyaları için tıklayınız. 

Başvurularınız için sizi en yakın şubemize bekliyoruz.