EKOkredi Yalıtım

Bina ve ev yalıtımı masraflarını “0” komisyon ve farklı vade seçenekleriyle EKOkredi Yalıtım ile karşılayın!


Enerji verimliliğine yönelik yalıtım uygulaması masraflarına özel kredi!

Siz de EKOkredi Yalıtım ile tanışın, %0’dan başlayan faiz ve masrafsız kredi seçenekleriyle finansman desteği avantajından faydalanın! Maksimum enerji tasarrufu sağlarken minimum faiz avantajlarından yararlanın.

EKOkredi Yalıtım ile yaşam kalitenizi yükseltirken enerji masraflarınızı düşürün!

Avantajlı faiz oranlarından faydalanın

Enerji maliyetlerinizi azaltmaya yardımcı yalıtım yatırımlarınızı %0’dan başlayan faiz ve komisyon seçenekleriyle yapabilir, Şekerbank’ın size özel sunduğu avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz.

Hızlı ve pratik bankacılık deneyimi

Şekerbank’ın benzersiz avantajlarından yararlanarak EKOkredi Yalıtım başvurusu yapabilir, pratik bankacılık deneyimi ile yalıtım masraflarınız için gerekli finansman çözümünden hızlıca yararlanabilirsiniz.

Esnek ödeme koşulları

Enerjiyi ve emeğinizi koruyan EKOkredi Yalıtım’ı, farklı vade seçenekleri ve  avantajlı faiz oranlarıyla ödeyebilirsiniz.

Minimum komisyon maksimum tasarruf

Hem enerji tasarrufu yapmak hem de yaşam kalitenizi artırmak istiyorsanız EKOkredi Yalıtım finansmanını sigortasız kullanabilirsiniz.

EKOkredi Yalıtım ile ilgili sorularınızın cevabı burada!


Doğal kaynakların korunmasını ve daha verimli kullanılmasını desteklemek amacıyla yapılan yalıtım yatırımlarını desteklemek üzere geliştirilen finansman ürünüdür.

EKOkredi Yalıtım faiz oranları avantajlı seçeneklere sahiptir. Bu sayede hem kredi geri ödeme tutarını hem de fatura tutarını düşürebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz EKOkredi Yalıtım finansmanına ilişkin toplam geri ödeme ve aylık ödeme tutarını Şekerbank internet sitesinde yer alan bireysel kredi hesaplama araçlarını kullanarak, seçtiğiniz vade sayısı veya nakit akışınıza uygun aylık ödeme tutarını baz alarak hesaplayabilirsiniz.

Şekerbank EKOkredi Yalıtım ile bina ve evinizin yalıtımını yaptırabilir, sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye evinizden başlayabilirsiniz. Böylece enerji tasarrufu sağlayabilir, faturalarınızda ise %50’ye varan bir tasarruf elde edebilirsiniz.

Duvar, çatı, kapı ve pencerelerde yalıtım yapabilir, evinizde ya da binanızda ısı, su, ses ve yangın yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Şekerbank EKOkredi Yalıtım’a başvurmak için iletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım! Siz de avantajlı EKOkredi Yalıtım ürünümüzden faydalanın, “Türkiye’nin Sürdürülebilir Bankası” Şekerbank’ın desteğiyle enerji tasarrufu yapın!

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!