EKOkredi Hibrit ve Elektrikli Araç Kampanyası

Elektrikli ya da hibrit araç sahibi olun 48 ay vadeye kadar uygun faiz oranları ile rahat rahat ödeyin.

48 ay vadeye kadar uygun faizlerle çevre dostu elektrikli ya da hibrit araç sahibi olun!

Sizde EKOkredi Hibrit ve Elektrikli Araç Kampanyası ile geleneksel araçlara göre karbon salınımı  çok daha düşük olan çevre dostu elektrikli ya da hibrit araç sahibi olun 48 ay vadeye kadar uygun faiz oranları ile rahat rahat ödeyin. Bankamız sürdürülebilir bankacılık alanında yine bir ilki gerçekleştirerek çevreye ve topluma değer sağlayan müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Daha temiz ve çevreye dost elektrikli ve hibrit araçlar için size uygun koşullar sunarak daha sürdürülebilir bir dünya için çevresel ve sosyal açıdan kapsayıcı ve sürdürülebilir yatırımlara katkı sağlamaya devam ediyoruz.  Elektrikli otomobiller yenilenebilir enerji kaynaklarının korunmasına katkı sağlayan yeni nesil araçlardır. Hem performansı yüksek hem de yakıtlı araçlara göre  aynı mesafeyi daha kısa sürede ve daha az tüketimle gidebilen elektrikli araçlar içten yanmalı motorlu araçlara kıyasla daha dayanıklı, yağ değişimi, bakım gibi işlemleri olmayan ve bütçenizi de koruyan avantajlı yeni nesil araçlardır.

Kampanya Detay

  • Vade:  3-48 ay
  • Sigorta: Azalan Bakiyeli Kredi Sigortası
  • Faiz Oranı: 3-48 ay %3,75
  • Masraf: Binde 5  
  • Serfitika: EKOkredi  kullanacak her müşterimiz doğaya ve çevreye  verdikleri katkı için bir sonraki EKOkredi kullandırımlarında sahip olacakları teşekkür sertifikasına da hak kazanacaktır.
Kredi Tutarı100.000 TL
Kredi Vadesi48 Ay
Aylık Akdi Faiz Oranı%3,75
Aylık Taksit Tutarı5,272,36 TL
Kredi Tahsis Ücreti500 TL
Yıllık Akdi Faiz Oranı%45,00

*Bu ödeme planı, örnek hesaplama üzerinden bilgilendirme amaçlı oluşturulmuştur. Yasal evrak niteliğinde değildir.

  • Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 48 ay olup maksimum kredi vadesi araç kasko değerine göre değişmektedir. Kullandırılan kredi tutarı üzerinden bir defaya mahsus kredi tutarının %0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alınır. 
  • Tablodaki kredi tahsis ücretine %10 oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim tutarından oluşup vergi dahildir. Sigorta prim tutarı yaş, kredi tutarı ve vadeye göre değişmekte olup örnek hesaplamada sigorta prim tutarı dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı, tahsis ücreti ve sigorta prim tutarını içermektedir. Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.