EKOkredi Elektrikli Cihazlar Kampanyası

Enerji tasarrufu sağlayan ürünleri nasıl alırım diye düşünmeyin. EKOkredi Elektirikli Cihazlar Kampanyası ile A,B,C,D Sınıfı Elektirikli cihazları 36 aya kadar uygun faiz oranları ile  ihtiyaçlarınızı rahat rahat giderin.


36 aya kadar uygun faiz ve taksit fırsatını kaçırmayın!

EKOkredi Elektirikli Cihazlar Kampanyası ile A,B,C,D Sınıfı Elektirikli cihazları 36 aya kadar uygun faiz oranları ile  ihtiyaçlarınızı rahat rahat giderin. EKOkredi  kullanacak her müşterimiz doğaya ve çevreye  verdikleri katkı için bir sonraki EKOkredi kullandırımlarında teşekkür sertifikasına da hak kazanacaktır.

Kampanya Detay

 • Vade:  3-36 ay
 • Sigorta: Azalan Bakiyeli Kredi Sigortası
 • Faiz Oranı: 3-36 ay %5,59
 • Masraf: Binde 5  
 • Sertifika: EKOkredi  kullanacak her müşterimiz doğaya ve çevreye  verdikleri katkı için bir sonraki EKOkredi kullandırımlarında sahip olacakları teşekkür sertifikasına da hak kazanacaktır.
Kredi Tutarı50.000 TL
Kredi Vadesi36 Ay
Aylık Akdi Faiz Oranı%5,59
Aylık Taksit Tutarı3.634,30 TL
Kredi Tahsis Ücreti250 TL
Yıllık Akdi Faiz Oranı%133,1518

  *Bu ödeme planı, örnek hesaplama üzerinden bilgilendirme amaçlı oluşturulmuştur. Yasal evrak niteliğinde değildir.

  • Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 36 aydır. Kullandırılan kredi tutarı üzerinden bir defaya mahsus kredi tutarının %0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alınır. 
  • Tablodaki kredi tahsis ücretine %5 oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim tutarından oluşup vergi dahildir. Sigorta prim tutarı yaş, kredi tutarı ve vadeye göre değişmekte olup örnek hesaplamada sigorta prim tutarı dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı, tahsis ücreti ve sigorta prim tutarını içermektedir. Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.