Ticari Gayrimenkul Kredisi

Ticari faaliyetlerinizle ilgili gayrimenkul alımlarınızda finansman ihtiyacınızı Şekerbank Ticari Gayrimenkul Kredisi ile karşılayabilir, uygun faiz ve uzun vade seçenekleriyle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş yeriniz için gayrimenkul alımına özel ödemesi kolay kredi!

Ticari faaliyet gösteren işletmeniz için mağaza, depo, dükkân, ticari konut ya da ofis almak için Ticari Gayrimenkul Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Kredinizi yeni yapılan taşınmaz mülkler veya kullanılmış gayrimenkuller için kullanabilir, geri ödemelerinizi esnek koşullarla yapabilirsiniz.

Ticari Gayrimenkul alımı için krediniz Şekerbank’ta!

Esnek ödeme ile rahat edin

Ticari Gayrimenkul Kredisi geri ödemelerini nakit akışınıza uygun şekilde aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık dönemlerde eşit taksitler halinde yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi düşük vadede yapın

Kredinizi 120 aya varan uzun vadelere yayabilir, finans durumunuza göre ayarlayacağınız düşük miktarlı taksitlerle zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Kolay başvurun hızlı yanıt alın

Ticari Gayrimenkul Kredisi’ne web sayfamız üzerinden kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Gayrimenkul alımı için en uygun finansman Şekerbank’ta!

Ticari gayrimenkul alımlarınız için finansman ihtiyacınızı uzun vade seçenekleri ve düşük faiz koşullarıyla Şekerbank aracılığıyla karşılayabilir, Türkiye’nin Sürdürülebilir Bankası Şekerbank’ın ürün ve hizmetlerini kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Ticari Gayrimenkul Kredisi ile ilgili sorularınızın cevabı burada.

Şekerbank Ticari Gayrimenkul Kredisi mağaza, depo, fabrika binası ticari konut, iş yeri gibi ticari faaliyetlerle ilgili gayrimenkullerin alımı için finansman desteği sunan kredi ürünüdür.

Şekerbank Ticari Gayrimenkul Kredisi ödemeleri nakit akışınıza göre aylık, üç aylık, altı aylık veya 12 aylık dönemlerde eşit taksitler halinde yapılabilir. Kredinizi dilerseniz 120 aya varan uzun vadelere yayabilir, yatırımınızı işletme faaliyetinin yaratacağı fonla ödeyebilirsiniz.

Şekerbank Ticari Gayrimenkul Kredisi’ne başvuru formu üzerinden veya Şekerbank şubelerini ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!