Şekerbank CEPOS

Şekerbank CEPOS ile cep telefonunuzu POS cihazına çevirin! 

Artık ödeme alırken POS cihazına ihtiyacınız yok çünkü Şekerbank CEPOS var!

Şekerbank CEPOS ile POS cihazına ayrıca yatırım yapmadan cep telefonunuzu POS cihazına çevirebilirsiniz. Üstelik minimum maliyetle taksitli ve nakit ödemelerinizi banka ve kredi kartlarından kolayca tahsil edebilirsiniz

Şekerbank CEPOS ile ilgili sorularınızın cevabı burada. 

Akıllı telefonlara indirilen uygulama aracılığıyla banka ve kredi kartlarından peşin veya taksitli olarak ödeme alınmasını sağlayan mobil tahsilat sistemidir.

  • Şekerbank CEPOS, tüm kredi kartlarına taksitli ödeme imkanı sunar.
  • Şekerbank CEPOS ile aidat, verimsizlik bedeli gibi ekstra ücretler ödemeden minimum maliyetle ödeme alabilir, birikimlerinizi işinizin büyümesi için kullanabilirsiniz.
  • Sadece cep telefonunuzu kullanarak, kredi veya banka kartlarından zaman ve mekân kısıtlaması olmadan kolaylıkla ödeme alabilirsiniz.
  • Kart sahibi yanınızda değil mi? CEPOS ile hiç sorun değil! Şekerbank CEPOS’ta SMS aracılığıyla gönderilen link sayesinde, kart sahibi yanınızda olmasa dahi uzaktan ödeme alabilirsiniz.

Siz tahsilatlarınızın gönderileceği hesabı seçtikten sonra tüm tahsilatlarınız 2 iş günü sonunda hesabınıza gönderilir. Böylece işlemlerinizi farklı POS’lardan gerçekleştirmiş dahi olsanız, farklı hesaplara yatırılan bakiyeleri tek bir hesapta toplamakla vakit kaybetmesiniz. Böylece ödemelerinizi rahatlıkla Şekerbank CEPOS üzerinden alabilirsiniz.

Uygulamayı tüm akıllı telefonlara Android Play Store ve IOS Appstore aracılığı ile indirebilirsiniz. IOS için https://apps.apple.com/us/app/%C5%9Fekerbank-cepos/id1517596009 , Android için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telera.seker linkini kullanabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirip kayıt olabilir, zaman ve mekân sınırlaması olmadan ödeme almaya başlayabilirsiniz

Uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Yerli bankalara ait tüm banka ve kredi kartları ile işlem yapılabildiği gibi, anlaşmalı kredi kartları ile izin verilen sektörlerde 12 taksite kadar işlem yapılabilmektedir.

Tüm tahsilatlar 2 iş günü sonra üye iş yerlerinin istedikleri tek bir hesaba gönderilir.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!