Sanal POS

Şekerbank Sanal POS ile internet üzerinden yaptığınız satışların tahsilatını güvenle yapabilirsiniz.

Sanal POS ile yeni nesil ticaretten uzak kalmayın!

Şekerbank’ın e-ticaret firmaları için geliştirdiği Şekerbank Sanal POS ile internet üzerinden 7/24 satış yapabilir, tahsilatlarınızı internet erişimi olan her yerden çevrim içi olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal POS ile 7/24 tahsilat!

Hızlı ve güvenli tahsilat

Şekerbank Sanal POS hizmetinin gelişmiş güvenlik sistemleri sayesinde internet üzerinden yaptığınız satışlara ilişkin tahsilatlarınızı hızlı ve güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Sanal POS ile prestijinizi artırın

Belirli güvenlik gereksinimlerini yerine getiren şirketlere verilen Sanal POS ile iş yerinizden yapılacak alışverişin güvenliğini garanti altına alabilir, ticari prestijinizi artırabilirsiniz.

Şeker POS ve Bonus POS özellikli POS cihazı

Sanal POS ile Şeker Bonus ve diğer tüm Bonus kartlıların alışverişlerinde taksitlendirme yapabilir, müşterilerinize puan kazanma ve kullanma gibi ilgili kart kampanyalarının tamamından faydalanma fırsatı sunabilirsiniz.

Visa, Mastercard kredi ve debit kartları ile işlem avantajı

Şekerbank ya da diğer bankalarca verilmiş tüm Visa ve Mastercard kredi ve debit kartları ile işlem yapabilirsiniz.

Sanal POS ile ilgili sorularınızın cevabı burada. 

Şekerbank Sanal POS (ödeme noktası/point of sale), Visa, MasterCard kredi kartı ve debit kart altyapı sistemlerine uyumlu olarak çevrim içi alışverişe entegre edilen POS cihazı ürünüdür.

Şekerbank Sanal POS almak için başvuru formunu Bankamıza iletebilirsiniz.

Sanal POS komisyon oranları işletme özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Sanal Mağaza, iş yerinizin ürünlerini sergileyen ve bu ürünlerin satışını yapan internet sitesidir. Bu site içerisinde güvenlik şartları yerine getirilmelidir. Sanal mağazada geri ödeme koşulları, iptal, gizlilik ilkeleri ve politikalarının açık olması gerekmektedir. Bu sistemi oluşturmaktan iş yeri sorumludur.

E-ticaretteki teslimatlardan üye iş yeri sorumludur. Ürün teslimatı için üye iş yerlerinin lojistik firması ile anlaşması, garanti şartlarını yerine getirmesi ve iade ürünleri kabul etmesi gerekmektedir.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!