Diğer Sigorta Ürünleri

Sigorta ürünlerimiz ile yarınlarınız Şekerbank’ta güvende!

Emniyeti Suistimal Sigortası ile kıymetli evrak, para ve para ile ölçülebilen mallarınızı teminat altına alın!

Şekerbank Emniyeti Suistimal Sigortası, sigorta sahibi kişinin nezdinde çalışan personelin poliçe kapsamında yer alan işlemler esnasında kasıtlı ve kötü niyetli şekilde sigortalıya ait para, kıymetli evrak ve para ile ölçülebilen malları çalması, zimmetine geçirmesi, hile/dolandırıcılık/sahtekarlık yolları ile bunlara sahip olması ile ortaya çıkan emniyeti suistimal durumlarının sonucunda sigortalının uğrayacağı zararları teminat altına alır.

Dijital Güvenlik Paketi ile artık dijital dünyada sıkça yaşanan şifre ve kimlik hırsızlığı saldırılarına karşı güvendesiniz. Ayrıca ATM'den para çekimi sırasında kapkaç riskine karşıda güvence altında olacaksınız. Hem de antivirüs yazılımı hediyesiyle birlikte…

Kimler yararlanabilir?

18 yaşın üzerinde olan ve kendini dijital güvence altına almak isteyen Türkiye'de ikamet eden tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

Teminatlar nelerdir?

  • Kişisel şifre koruma: Finansal değeri olan şifrelerinizin (kredi kartı, internet şubesi, e- ticaret siteleri, online ödeme araçları…) kötü niyetli kişilerce teknolojik yollarla, zor kullanarak ya da kandırılarak çalınması sonucu ortaya çıkan finansal zararları 15.000 TL'ye kadar karşılar.
  • ATM Hırsızlık : ATM'den para çekme işleminizi takip eden 30 dakika içerisinde aynı ATM'nin 50 metre yakınına kadarlık mesafede eğer gasp-kapkaç veya benzeri fiziki şiddete maruz kalmak kaydıyla çektiğiniz paranız çalınırsa, 5.000 TL'ye kadar güvenceniz olur.
  • Antivirüs yazılımı: Dijital Güvenlik Paketi ile birlikte hediye edilen antivirüs yazılımı ile internet dolandırıcılığından, çocuğunuzun güvenliğine, kişisel bilgilerinizin korunmasından, önemli dosyalarınızın yedeklenmesine kadar birçok farklı konuda savunma sunar.

Avantajları nelerdir?

  • Dijital dünyada oluşabilecek, öngöremediğiniz birçok tehdide karşı kendinizi güvence altına almış olursunuz.
  • Kimlik bilgilerinizin başkaları tarafından kullanılarak, borçlandırılmanıza karşı tedbir almış olursunuz.
  • Banka internet şubesi, mobil bankacılık, kredi kartı veya banka kartları ve e-ticaret sitelerine ait internet hesaplarınıza ulaşmak için kullandığınız şifrelerinizin ele geçirilmesi durumunda yalnız kalmazsınız.
  • Antivirüs yazılımı sayesinde yapılacak saldırılara karşı kullanmış olduğunuz 5 farklı cihaza koruma sağlarsınız.
  • ATM' den para çekerken gasp veya kapkaça uğramanız durumunda maddi kayıp yaşamazsınız.

Alacaklarınız Şekerbank ile güvende!

Devlet Destekli Alacak Sigortası ile firmaların yapmış olduğu, teminata bağlanmamış, açık hesap, çek ve senet ile yapılan vadeli satışlardan doğan borcun ödenmeme riski teminat altına alınır.

Devlet Destekli Alacak Sigortası nedir?

Devlet Destekli Alacak Sigortası firmaların yapmış olduğu vadeli satışlardan oluşan, teminata bağlanmamış, açık hesap, çek ve senet ile yapılan borcun ödenmeme riskini teminat altına alan bir Şekerbank sigorta ürünüdür.

Devlet Destekli Alacak Sigortası’nda teminat altına alınan riskler nelerdir?

Teminat altına alınan riskler, kredi limiti tahsis edilmiş bir alıcının iflas, konkordato, tasfiye ve benzeri hukuki durumlar ile temerrüde düşmesi durumlarıdır.