Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi

Taksi plakası sahiplerine özel Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi ile ticari faaliyetlerinizi geliştirebilir, avantajlı faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle geri ödemenizi yapabilirsiniz.

Taksi plakası sahiplerine uygun vade ve esnek ödeme koşulları ile kredi Şekerbank’ta!

Taksi plakası sahiplerine 36 aya varan vade ve esnek ödeme koşulları ile kredi Şekerbank’ta!  şehir içi taşımacılıkla uğraşan bir taksi plakası sahibiyseniz Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi kullanabilir, ticari faaliyetleriniz için gerekli finansman ihtiyacını 60 aya varan vade fırsatı ve esnek ödeme koşullarıyla karşılayabilirsiniz.

Ticari taksi plakası sahiplerine özel kredi!

36 aya varan vade imkânı

Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi ile ticari faaliyetleriniz için gerekli nakit ihtiyacını 36 aya varan vade ve cazip faiz oranlarıyla karşılayabilir, taksinizin ihtiyaçlarını ertelemeden giderebilirsiniz.

Esnek ödeme avantajı

Kredinizin geri ödemelerini nakit akışınıza uygun biçimde esnek ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Ticari taksi plakası sahiplerine özel

Şehir içi taşıma işi ile uğraşıyor ve ticari taksi plakası sahibi iseniz, siz de Şekerbank Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi’sine başvuru yapabilirsiniz.

Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

Taksi plakası sahiplerinin mevcut ihtiyaçlarını karşılamak veya ticari faaliyetlerini geliştirmek üzere kullanabilecekleri bir Şekerbank Taksitli Kredi ürünüdür.

Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi’sine başvurmak isteyenlerin İl Esnaf ve Sanatkârlar Odası'na üye olması ve şehir içi taşıma işi ile uğraşan taksi plakası sahibi olması gerekmektedir.

Başvuru formu üzerinden başvurunuzu Bankamıza iletebilir, size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!