Şeker Kur FX İşlem Platformu

Tüzel müşterilerimiz için geliştirdiğimiz Şeker Kur FX İşlem Platformu’nun avantajlarla dolu dünyasıyla tanışmaya hazır olun!

Tüzel müşterilerimize özel kur ve pariteler aracılığıyla döviz alım/satım işlemlerini anlık olarak gerçekleştirebileceğiniz FX Kur İşlem Platformu sizinle!

Tüzel müşterilerimizin Şekerbank kurumsal internet şubesi aracılığıyla yararlanabileceği Şeker Kur FX İşlem Platformu, özel kur ve pariteler ile döviz alım/satım işlemi yapmanıza imkân tanır. FX İşlem Platformu sayesinde tüm döviz alım/satım işlemlerinizi çevrim içi ve gerçek zamanlı olarak gerçekleştirmeniz mümkündür.

FX kurları üzerinde rahat şekilde işlem yapmanızı mümkün kılan FX işlem hizmeti ile anlık olarak döviz alıp satabilirsiniz.

İnternet şubesi kullanımı

Şekerbank müşterisi tüzel kişilerin FX kuru işlemlerini yapmasına olanak sağlayan Şeker Kur FX İşlem Platformu’nun tüm özelliklerini internet şubemizdeki Şeker Kur menüsünden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kesintisiz hizmet

FX kuru işlemlerini yapmanızı mümkün kılan FX İşlem Platformu yurt içi ve yurt dışı piyasalarının açık olduğu hafta içi günlerde 09.00-24.00 arası çalışır. Böylece kesintisiz Şeker Kur hizmeti alabilirsiniz.

Otomatik talimat

Şeker Kur FX İşlem Platformu’ndaki işlemleriniz için müşteri temsilcinize ek bir talimat göndermeniz gerekmez. İşleminizin kendisi otomatik talimat niteliği taşır.

Pratik arayüz

FX İşlem Platformu son derece işlevsel bir arayüze sahiptir. Arayüzdeki “Tamamlandı”, “Gerçekleşmedi (Hiç)” ve “Gerçekleşmedi (Parçalı)” ifadeleri FX kuru işleminizin gerçekleşme seviyesini gösterir.

Şeker Kur FX İşlem Platformu ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları burada!

Şeker Kur FX İşlem Platformu, şube ve hazine biriminin aracılığına ihtiyaç duymaksızın, Şekerbank İnternet Bankacılığı vasıtasıyla günlük olarak döviz alım satımı yapılabilen çevrim içi bir platformdur.

Platforma erişim sağlamak için Şekerbank İnternet Bankacılığı'nı ziyaret edip giriş yaptıktan sonra “Yatırım ve Döviz İşlemleri” menüsünün altında yer alan “Şeker Kur” sekmesini tıklamanız yeterlidir.

  • İşlem yönü, önce gelen güçlü para birimine göre belirlenir.
  • Bu doğrultuda önce döviz alım/satım işlemi yapmak istediğiniz para birimlerini seçiniz.
  • Daha sonra seçtiğiniz para biriminin sağındaki kutucuğa işlem yapmak istediğiniz miktarı giriniz.
  • Miktarı girmenizin ardından miktar kutucuğunun sağındaki kutucuğu tıklayarak para birimini seçin.
  • Satış işlemleri için sol, alış işlemleri için sağ taraftaki kutuculardan yararlanılır.

Şeker Kur FX İşlem Platformu’nda yaptığını FX kurları işlemlerini “İşlemler” ekranının altındaki “Gerçekleşen İşlemler” bölümünden takip edebilirsiniz.

Şeker Kur FX Platform Kullanım Kılavuzu’na buradan ulaşabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!