KGF Teminatlı Krediler

Finansman ihtiyacını karşılamak istiyor ve yeterli teminat sunamıyorsanız Şekerbank Kredi Garanti Fonu Teminatlı Krediler’den faydalanabilirsiniz.

Esnaf ve işletmelerimize Kredi Garanti Fonu (KGF) ile teminat desteği sağlıyoruz.

Teminat problemi nedeniyle finansmana erişim güçlüğü yaşayan esnaf ve işletmelere özel Kredi Garanti Fonu (KGF) destekli kredi ile işletmenizin nakit akışını düzenleyebilir ya da yatırım sermayesi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. KGF tarafından sunulan kefalet kaynakları arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

KGF Teminatlı Krediler ile KOBİ’lere özel çözümler Şekerbank’ta!

Avantajlı ödeme koşulları

KGF Teminatlı Kredi ile işletmenizin nakit ihtiyacını cazip faiz oranlarıyla karşılayabilir, ödemelerinizi vadelere yayarak zorlanmadan yapabilirsiniz.

Kefalet kaynağı alternatifleri

KGF Teminatlı Krediler için başvuru yaparken KGF tarafından sunulan kefalet kaynağı alternatiflerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

%80 oranında kefalet

İşletmenizin finansman ihtiyacını karşılamanızı kolaylaştıran KGF, kullanacağınız kredinin azami %80’i oranında kefalet sağlar.

KGF Teminatlı Krediler ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevapları burada!

KGF Teminatlı Kredi, teminat sıkıntısı nedeniyle kredi kullanamayan esnaf ve işletmeler için geliştirilen bir kredi ürünüdür. Teminat problemi yaşayan esnaf ve işletmeler nakit ihtiyacını Şekerbank KGF teminatı ile kullanabilir.

Ticari ve iktisadi faaliyette bulunan esnaf ve işletmeler ve bu vasıfta sayılmakta olan serbest meslek mensupları, esnaf, sanatkarlar, çiftçiler, arsa ve konut yapı kooperatifleri hariç olmak üzere kooperatifler, KGF’nin Ana Sözleşmesi’nden belirlenecek ya da belirlenen özellikleri barındıran tüzel ve/veya gerçek kişi işletmelere kefalet sağlanmaktadır.

KGF A.Ş. kendi bünyesinde yapacağı kredi değerliliği tespiti sonrasında Banka tarafından kullandırılan ya da kullandırılarak kredilere kefalet sağlar.

KGF’nin kefalet tahsis tarihinden itibaren bir yıl süre boyunca kefaletten yararlanabilirsiniz. Şekerbank’ın sağladığı kredinin vadesi esastır.

Krediden yararlanıcı esnaf ve işletme vasfına haiz gerçek veya tüzel kişi işletme olmalıdır. Bu vasıfta sayılan sanatkarlar, esnaf, serbest meslek mensupları, çiftçiler ve arsa ve konut yapı kooperatifleri hariç kooperatifler dahil sayılır.

KGF Teminatlı Kredi’ye başvuru formu üzerinden başvurabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!