Taraftar POS

Şekerbank Taraftar POS ile Türkiye’nin her yerinden gönül verdiğiniz spor kulübüne destek olabilirsiniz.

Taraftar POS ile gönül verdiğiniz takıma katkıda bulunun!

Şekerbank’ın spor kulübü taraftarlarına özel Taraftar POS hizmeti ile MasterCard, Visa ve Troy kredi kartları ve debit kartlar aracılığıyla satış yapabilirsiniz. Taraftar POS ile benzin alışverişinden ekmek alışverişine kadar, günlük yaşamın her anında kulübünüze destek olabilirsiniz.

Gönül verdiğiniz spor kulübü Taraftar POS ile daha güçlü!

Tüm kart çeşitleri ile uyumlu

Tahsilatlarınızı güvenle yapmanızı sağlayan Şekerbank Taraftar POS cihazı hem debit kartlarıyla hem de Visa, MasterCard ve Troy kredi kartlarıyla uyumlu olarak kullanılabilir.

Taraftarı olduğunuz spor kulübüne destek olun

Taraftar POS aracılığıyla cironuzu arttırabilir, her tahsilatınızda Şekerbank ile anlaşmalı spor kulüplerine destek olabilirsiniz.

Dilediğiniz yerde tahsilat kolaylığı

Taraftar POS ürünü ile birlikte kullanabileceğiniz Mail-Order POS hizmeti aracılığıyla kredi veya debit kartı yanında bulunmayan müşterilerinizin tahsilatlarını da güvenli ve düzenli şekilde yapabilirsiniz.

Taraftar POS ile ilgili sorularınızın cevabı burada. 

Şekerbank Taraftar POS, taraftar olarak gönül verdiğiniz spor kulübüne kolaylıkla doğrudan katkıda bulunmanızı ve müşterilerle aranızdaki fiziki nakit alışverişten kaynaklı zorluklarla uğraşmadan tahsilat yapmanıza aracılık eden POS cihazı ürünüdür.

Adana Demirspor, Elazığspor, Bursaspor ve İnegölspor Şekerbank ile anlaşmalı spor kulüpleri arasındadır.

Şekerbank Taraftar POS hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız talebinizi Bankamıza başvuru formu ile iletebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!