Şekerbank’tan gün ve saat sınırlaması olmadan hızlı para transferi

Şekerbank’tan gün ve saat sınırlaması olmadan hızlı para transferi

                                                                                                                                                                                                   28.12.2022

Şekerbank müşterileri, FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) ile KOLAS (Kolay Adres) tanımlaması yaparak, IBAN numarası olmadan para transferlerini diledikleri gün ve saatte Şeker Mobil veya internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.


Şekerbank, FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) ödeme sistemini uygulamaya koyarak, KOLAS (Kolay Adres) tanımlaması ile IBAN numarası olmadan mobil bankacılık kanalı Şeker Mobil ve internet bankacılığı üzerinden 7 gün 24 saat hızlı para transferi imkânı sunuyor. Banka böylelikle, 5.000 TL’ye kadar her an, her yerden zahmetsizce para transferi fırsatı tanıyan FAST sistemi ile ihtiyaç kaynaklı acil ödemelerin yapılmasını sağlayarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Şeker Mobil veya internet bankacılığı kullanıcısı olan müşteriler, FAST ile “Kolay Adres” tanımlaması yaparak IBAN numarası yerine telefon, e-posta, kimlik veya pasaport numarası bilgilerini kullanarak para transferlerini aynı hız ve kolaylıkta, EFT saatlerini kaçırma endişesi taşımadan, haftanın her günü istedikleri saatte rahatça yapabiliyor.

Tuğbay Kumoğlu: “Dijital bankacılık alanındaki uygulamalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz”
Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Şekerbank olarak önceliğimiz, müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her an yanında olmak ve onlara en iyi şekilde hizmet vermek. Müşterilerimizin bankacılık işlemlerini, en zahmetsiz ve rahat şekilde gerçekleştirmesi için, dijital bankacılık alanındaki uygulamalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz."