Şekerbank & Sodexo İş Birliği

Sodexo & Şekerbank İş birliğinin kapsamı nedir?

Sodexo Avantaj Ve Ödüllendirme Hizmetleri Anonim Şirketi ile Şekerbank, Sodexo üye iş yerlerine özel ayrıcalıklar sunuyor! Sodexo üye iş yerleri işletme sahiplerine, 3 ay ertelemeli 2 Milyon TL’ye kadar kredi imkanı, KMH/Çek karnesi, Şeker Business Ticari Kart ve POS ürünlerimizde birçok avantaj sunuyoruz.

Hangi avantajlardan faydanalabilirim?

3 ay ertelemeli 2 mio. TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacaktır.

Talep edilmesi halinde müşteri özelinde değerlendirilecektir.

  • Aylık yazarkasa pos aidatı ( %40 indirimli)
  • Aylık sabit pos aidatı (%50 indirimli)
  • Aylık mobil pos aidatı (%50 indirimli)

**POS aidat ücretleri değişirse aynı oranda indirimler yapılmaya devam edecektir. Bankamız faiz, vade ve diğer kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Şeker Business Ticari Kart kullanan Sodexo üyesi üye iş yeri müşterilerimize 1 yıl süre ile

  • 6.000 TL aylık harcamaya 50 TL,
  • 12.000 TL aylık harcamaya 100 TL,
  • 22.000 TL aylık harcamaya 150 TL ekstre indirimi sağlanacaktır.

** Harcamalara sadece alışverişler dahildir. Fatura ödemeleri, nakit avans, vergi ödemeleri dahil değildir.)

Üstelik kart aidat ücreti alınmayacaktır.

Ticari hayatın içerisinde ihtiyaç duyulan tüm ürünler için üyelik paketidir. İşletme/Kobi Kulüp Üyeliği detayları aşağıda belirtilmiştir. Kulüp üyesi müşterilerimiz üyelik başlangıç tarihinden başlayacak şekilde ve 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere aşağıdaki üye avantajlarından yararlanabilecektir.

Klas Üye

Şekerbank Klas Üyeliği satın alan müşteriler Kazanan İşletme'ler Kulubü Klas Üye olacaktır.

İşlemAdet
Çek Tahsil10
Senet Tahsil5
Çek Defteri1
KKB Çek5
KKB Risk5
Paket Tutarı (BSMV Dahil)651 TL

Standart Üye

Şekerbank Standart KOBİ Üyeliği satın alan müşteriler Kazanan İşletme'ler Kulubü Standart Üye olacaktır.


İşlemAdet
Çek Tahsil100
Senet Tahsil100
Çek Defteri1
KKB Çek15
KKB Risk15
Paket Tutarı2.730 TLTeminat Limiti: 15.000 TL ve 25.000 TL olmak üzere 2 alternatif bulunmaktadır.

1-Kazaen Vefat Teminatı: Teminata konu personelin yerine ikame personel bulunamaması durumunda ve/veya özel bilgi ve beceri gerektiren işlerde bilgi kaybına bağlı olarak meydana gelebilecek zararlar ferdi kaza sigortası genel şartlarınca ve özel şartlar uyarınca teminata dahildir.

2- Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı: Sigortalının poliçe teminatına giren bir kaza sonucu bedeni olarak sürekli bir sakatlığa maruz kalması durumunda işverene poliçede yazılı limitler ve Ferdi Kaza Sigortası Genel şartları çerçevesinde Sürekli Sakatlık tazminatı ödenir.

3-Kaza Ve Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik Teminatı: Teminata konu personelin hastalık ve geçici sakatlık gibi nedenlerle belli bir süre çalışmaması hallerine teminat sağlanmaktadır.

4-Acil Destek Yardım Teminatı: Sigortalının tıbbi nakli, Tıbbi danışma hizmeti, Hukuki yardım danışma hattı, Mali Müşavir Bilgi Hattı.

5-ATM‘ de Hırsızlık: Teminat Limiti 2.500 TL

Sigortalının kendisine ait Şekerbank Debit Card ile veya Şekerbank kredi kartıyla, Şekerbank veya yurtiçi diğer banka ATM’lerinden para çektikten sonra ATM’nin 50 metre çevresi ile sınırı alanda gaspa uğraması neticesinde oluşabilecek finansal zararlar teminat limiti ve ATM den günlük para çekme limiti dahilinde karşılanır. Bu teminat ATM'den çekilen paranın çalınmasına karşı teminat sağlamakta olup, kartların çalınması ve alışverişlerde kullanımı ya da çalınan kartlardan nakit para çekilmesi teminat haricidir. Kartların yeniden çıkartılması masrafları teminata dahildir. Hırsızlık ve GASP hasarlarında şikayete ilişkin polis kayıtları dikkate alınarak hasar değerlendirmesi yapılacaktır.

Sigorta Süresi: 1 yıl

Prim Tutarı: 15.000 TL teminat için 199 TL, 25.000 TL teminat için 249 TL