İnternet Şubesi
portfoyyonetimi

Para Yönetim Hesabı, birikimlerini değerlendirmek isteyen tüm yatırımcılara alt limit olmaksızın sunduğumuz, kişiye özel bir portföy yönetim hizmetidir. Yatırımcılar bu hesap ile birikimlerini profesyonel portföy yöneticilerimize bırakabilirler. 


Portföy yöneticilerimiz risk dağıtım prensiplerine uygun yatırım araçları ile yatırımcıların risk özelliklerine göre portföyleri yönetmektedirler. 

Para Yönetim Hesabı’nda portföy yönetim ücreti ve başarı primi %0’dır. Yapılan işlemlerin aracılık komisyon oranları ise ilgili sözleşmelerde bulunmaktadır. Para Yönetim Hesabında karşılaştırma ölçütü, BİST 100 Endeksi’dir.

Şekeryatırım Para Yönetim Hesabı;

Kişiye özeldir:

Her yatırımcının kendi hesabında takip edilen özel portföy yönetim hesabıdır. 

Alt limit yoktur:

Birikimler herhangi bir alt limit olmaksızın değerlendirilmektedir. 

Esnektir:

Birikimlerin değerlendirilmesinde süre kısıtlaması uygulanmamaktadır. Yatırımcılar istedikleri zaman ilave giriş veya kısmi çıkış yapabildikleri gibi önceden bildirimde bulunarak portföy yönetiminden ayrılabilmektedir. 

Şeffaftır:
Yatırımcılar, portföylerine ilişkin bilgileri ve yapılan bütün işlemleri internetten takip edebilmektedir. Ayrıca talep halinde ekstreler posta ya da e-posta ile yollanabilmektedir.

Detaylı bilgi için
portfoy@sekeryatirim.com.tr 
0 212 334 33 33 Dahili 322 / 323 / 337

*Kurumumuz, portföy yönetimi kapsamında önceden bir getiri garanti etmemektedir. Yatırımlar, piyasa koşullarına ve verilen yatırım kararlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 
Bu hizmetimizden faydalanmak için ilgili yatırım hesaplarının açılması ve portföy sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir.