İnternet Şubesi

BKM Express Nedir?

BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir. BKM Express ile internet üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizi, güvenli bir ara yüz üzerinden kart bilgilerinizi her seferinde girme zorunluluğu yaşamadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

BKM Express İle ; Kredi kartlarınızı BKM Express'e kaydederek, her seferinde kart bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan internette alışveriş yapabilir, harcamalarınızı taksitlendirebilir ve harcamalarınız karşılığında Bonus kazanabilirsiniz. 

BKM Express uygulamasına ücretsiz üye olmak için https://www.bkmexpress.com.tr sitesine gelerek kendi belirleyeceğiniz e-posta adresi ve şifre ile kayıt yaptırmanız gerekmektedir. 
Kayıt işleminin ardından kart bilgilerinizi ve dilerseniz adres bilginizi de tanımlayarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Alışverişte "BKM Express" döneme başlamak için hemen tıklayın.

BKM Express Nasıl Çalışır?

• İnternette alışveriş sepetinizi oluşturun.
• Ödeme anında işyerinin sunacağı "BKM Express ile Öde" seçeneğini tıklayın.
• Uygulamaya üye olurken belirlediğiniz e-posta adresi ve şifrenizle BKM Express uygulamasına giriş yapın.
• Kart bilgilerinizle birlikte size sunulan ödeme seçeneklerinden sizin için en uygun olanı belirleyerek alışveriş işleminizi tamamlayın.

BKM Express uygulamasına Şeker Bonus, Şeker Kart ve Şekerbank Banka kartlarınız ile katılabilirsiniz.