Şeker Kart

Kart ücreti olmayan Şeker Kart ile nakit taşımadan MasterCard/Visa amblemi bulunan iş yerlerinden alışveriş yapmak çok daha kolay!

Ayrıcalıklı alışverişin tadını yıllık kart ücreti ödemeden çıkarın!

Kart ücreti ödemeden kullanabileceğiniz Şeker Kart ile yurt içi ve yurt dışında Mastercard/Visa amblemine sahip iş yerlerinden alışveriş yapabilir; taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Üstelik Yaygın Şekerbank Program Ortağı ağının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kart ücreti ödemek istemeyenlerin kartı: Şeker Kart!

Ödemelerinizi Şeker Kart ile Yapın!

Şeker Kart’ınıza vereceğiniz talimat ile fatura ve düzenli ödemelerinizi günlük, haftalık veya aylık periyotlarda otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Siz Alışverişinizi Peşin Yapın, Şeker Kart Taksitlendirsin!

Peşin alışverişlerinizde İşlem Taksitlendirme sayesinde peşin ödemek zorunda kaldığınız peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Şeker Kart, nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda! Taksitli Nakit Avans ile avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kart Ücretine Son Veren Kart!

Nakit ihtiyacınıza anında çözüm olan Şeker Kart kredi kartınızı dünyanın her yerinde kart ücreti ödemeden kullanabilirsiniz

Şeker Kart ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplayalım!

Şeker Kart, kredi kartı kullanmanın avantajlarından kart ücreti ödemeden faydalanmak isteyenlere özel bir kredi kartıdır.

Şeker Kart başvurusunu Şekerbank şubeleri ve Çağrı Merkezimiz üzerinden yapabilirsiniz. Harcamalarınızı Türkiye’nin Sürdürülebilir Bankası Şekerbank güvencesiyle kart ücreti ödemeden gerçekleştirmenizi sağlayan Şeker Kart’a en yakın Şekerbank şubesinden başvurabilirsiniz.

Şeker Kart ile peşin ödemelerinizi taksitlendirmek için harcama yaptığınız ay hesap kesiminden önce 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

*Takistlendirilen işlemlerde Komisyon +BSMV, KKDF alınmaktadır.


Taksit SayısıUygulanacak Faiz
2-12%1,36

.


Şeker Kart ile kart limitiniz dahilinde nakit avans ve 2-12 ay arasında taksit seçeneği ve avantajlı faiz oranları ile taksitli nakit avans fırsatından dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Şeker Kart’ınızla İnternet Bankacılığı, çağrı merkezi ve şubelerimizden 30.000 ₺, ATM’lerden ise 4000 ₺’ye kadar taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Şeker Kart faiz oranları ve işlem ücretleri için ürün ve hizmet ücretlerini inceleyebilirsiniz.

Şeker Kart’ınızdan günlük, haftalık veya aylık olarak düzenli ödeme yapabilirsiniz. Belirli hesaplara havale/EFT transferleriniz için, düzenli para transferi talimatı verebilir bu sayede ödemelerinizi takip etme zahmetinden kurtulabilirsiniz. 

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!