Şeker Bonus Kart

Bonus kazandıran ve taksitli alışveriş, nakit avans, taksitli nakit avans imkânlarıyla dünyanın her yerinde hayatınızı kolaylaştıracak avantajlar sunan
Şeker Bonus Kart ile tanışın!

Benzersiz ayrıcalıklarla alışverişin tadını çıkarmak isteyenler için Şeker Bonus Kart!

Türkiye çapında 375.000 POS ve 320.000’e yakın program ortağında yapacağınız harcamalarda avantajlı alışverişin tadını Şeker Bonus Kart ile çıkarın! Şeker Bonus Kart ile harcamalarınızdan bol bol bonus kazanabilir, taksit ayrıcalıklarından yararlanabilir, program ortaklarından yapacağınız alışverişlerde ekstra bonuslar kazanabilir ve size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. 

Şeker Bonus Kart’ın size özel ayrıcalıklarla dolu dünyası ile tanışmaya hazır mısınız?

12 Ay Boyunca Harcama Yapın, Ekstra Bonus Kazanın!

12 ay boyunca harcama sözü veren Şeker Bonus Kart kullanıcısı olun, söz vermiş olduğunuz aylık harcama tutarına göre her ay peşin bonus kazanın!

Cüzdan Dostu Kart Koruma Planı ile Kartlarınızı Güvence Altına Alın!

SBN Sigorta güvencesiyle sunduğumuz Cüzdan Dostu Koruma Planı ürünüyle dünyanın her yerinde cüzdanınızdaki kredi ve ATM kartlarının çalınması ve kaybolmasına karşı güvendesiniz! 

Şeker Bonus Kart Kampanyalarıyla Harcarken de Kazanın!

Program ortaklarımızın Şeker Bonus Kart kullanıcılarına özel kampanyalarıyla ekstra bonus ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İlk Harcamanıza 75₺ Hoşgeldin Bonusu!

Şeker Bonus Kart ile yapacağınız ilk alışverişe 75₺ bonus kazanabilir, bonuslarınızı dilediğinizce harcayabilirsiniz!

Fatura Ödeme Zahmetinden Kurtulun!

Şeker Bonus Kart’a düzenli ödeme talimatı vererek her ay fatura ödeme zahmetinden kurtulabilir ya da kartınız aracılığıyla faturalarınızı doğrudan ödeyebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Şeker Bonus Kart nakit ihtiyaçlarınızda da yanınızda! Taksitli Nakit Avans ile avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Şeker Bonus Kart ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

Şeker Bonus Kart, harcadıkça bonus kazandıran, bonuslarla ücret ödemeden alışveriş yapmanızı sağlayan bir kredi kartı ürünüdür. Şeker Bonus Kart ile alışverişlerinizi peşin ya da taksitli yapabilir, nakit avans ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, taksitli nakit avans ile geri ödemenizi taksitlendirerek yapabilirsiniz.

Şeker Bonus Kart, cüzdan dostu bir kredi kartıdır. Bonus kazanımı ile alışverişlerinizi kazandığınız bonuslar üzerinden yapmanızı sağlar. Şeker Bonus Kart ile ayrıca Şeker Bonus kampanyalarına katılabilir, kampanya dahilinde bonuslarınızı arttırabilirsiniz.

Şeker Bonus Kart, Türkiye çapında ve dünyanın her yerinde MasterCard/Visa amblemi bulunan tüm ödeme noktalarında geçerli bir karttır.

Türkiye’nin Sürdürülebilir Bankası Şekerbank’a özel ayrıcalıklarla dolu Şeker Bonus Kart’a internet şubemizden başvurabilir, milyonlarca iş yerinde geçerli kredi kartının avantajlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Şeker Bonus Kart başvurunuzun sonucu size SMS aracılığıyla bildirilir. Başvurunuzun durumunu dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz

Şeker Bonus Kart faiz oranları ve işlem ücretleri ile ilgili detaylı bilgiyi ürün ve hizmet ücretleri sayfamız üzerinden alabilirsiniz.

Şeker Bonus Kart’ınızla düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz. İSKİ, Başkent Edaş, Digiturk, Türk Telekom, TTNET, TT Mobil, Turbonet ve Turknet (NETONE, ADSL) faturalarınız için otomatik ödeme talimatı oluşturabilir ya da kartınızı kullanarak bu faturaları ödeyebilirsiniz. Ayrıca TT Mobil hattınıza TT Mobil, Turkcell hattınıza ise TL yükleme işlemi yapabilirsiniz.

*Turkcell faturalarınız için Şeker Bonus Kart’ından sadece otomatik ödeme talimatı verilmektedir.


Tüm Şeker Bonus Kart sahipleri, alışveriş yaptıkları üye iş yerine bağlı olarak değişen yüzdelerle alışveriş tutarı üzerinden bonus kazanabilir. Kazandığınız bonusları kullanarak üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!