YP Toplu Ödeme


Şekerbank YP Toplu Ödeme sistemi ile serbest döviz, peşin ithalat, mal mukabili ithalat gibi işlemler dahilindeki  yabancı para transferlerinizi hızlıca ve kolay
bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

YP Toplu Ödeme ile döviz cinsindeki ödemelerinizi tam zamanında yapın!

YP Toplu Ödeme Sistemi, işlem adedi olarak fazla sayıdaki döviz cinsinden yurt içi ve yurt dışı para transferi işlemlerinizi kolaylaştırır. Döviz transferlerinizi hızlı ve otomatik şekilde yapmanızı sağlayan bu uygulama yabancı para birimleri ile yapacağınız transferlerden kaynaklanacak 
iş yükünün önüne geçer.

YP Toplu Ödeme ile döviz transferlerinde hız kazanın!

Otomatik ve hızlı transfer sistemi

YP Toplu Ödeme Sistemi, döviz cinsinden para transferi işlemlerinizi hızlı ve otomatik şekilde yapmanızı mümkün kılar. İşlem adedi açısından yüksek miktarda döviz transferi gerçekleştiren müşteriler için son derece işlevseldir.

Ekstra iş yükü ortadan kalkar

YP Toplu Ödeme sistemi döviz transfer sürecinin ekstra iş yükü oluşturmasını engeller.

Aynı gün işlem imkânı

EUR ve USD döviz cinslerine ait transfer işlemlerini Şekerbank tarafından belirlenen işlem saatleri içinde iletmeniz durumunda aynı gün valörlü olarak işlemleriniz gerçekleştirilebilir. Diğer döviz türlerinde ise ertesi iş günü valörlü transferleriniz yapılmaktadır.

YP Toplu Ödeme ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

YP Toplu Ödeme Sistemi, döviz cinsindeki çok sayıda ödemenizi otomatik ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan bir Şekerbank Nakit Yönetimi ürünüdür. Söz konusu sistem sayesinde hem yurt içi hem de yurt dışı toplu yabancı para transferlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YP Toplu Ödeme yapmak için işleme alınacak kayıtların bulunduğu elektronik dosyayı dijital ortamda Bankamıza iletmeniz yeterlidir. Döviz transferleri ilgili döviz türlerine yönelik belirlenen saatlerde aynı gün ya da ileri valörlü olarak gerçekleştirilir.

*Resmi tatil günlerinde akış farklılıkları olabilmekte veya işlem gerçekleştirilememektedir.


Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!