TL Toplu Ödeme

Yurt içi TL EFT-Havale şeklindeki para transferlerinizi toplu halde ve elektronik ortamda hızlı ve otomatik olarak gerçekleştirebilmek için Toplu Ödeme Sistemi’nden faydalanabilirsiniz. 

TL Toplu Ödeme ile yoğunlaşan TL ödemelerinizi hızlı şekilde yapın!

TL Toplu Ödeme Sistemi yurt içi para transferlerinizi (havale, EFT ve virman) otomatik ve hızlı şekilde yapmanıza imkân tanır. TL Toplu Ödeme sistemi ile para transfer detaylarını içeren dosyanızı Bankamıza elektronik ortamda göndererek işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

TL Toplu Ödeme Sistemi’nin avantajları hakkında bilgi edinin.

Hızlı TL transfer sistemi

Otomatik TL transferini mümkün kılan TL Toplu Ödeme Sistemi ile Türk lirası ödemelerinizi zaman kaybetmeden  ve hatasız bir şekilde yapabilirsiniz

Otomatik muhasebe kayıtları

Otomatik TL transferini mümkün kılan TL Toplu Ödeme Sistemi ile Türk Lirası ödemelerinizi zaman kaybetmeden  ve hatasız bir şekilde yapabilirsiniz.

Dijital dünyadan yararlanın

TL Toplu Ödeme sistemi para transfer işlemlerini içeren dosyanın Şekerbank’a elektronik ortamda iletilmesi ile çalışır.

TL Toplu Ödeme ile ilgili sorularınızın cevabı burada!

TL Toplu Ödeme yoğunlaşan toplu TL ödemelerinizi (havale, EFT ve virman) otomatik ve hızlı şekilde yapmanızı mümkün kılan bir nakit yönetimi sistemidir. 

TL Toplu Ödeme yapmak için işleme alınacak kayıtların bulunduğu elektronik dosyayı dijital ortamda bankamıza iletmeniz yeterlidir.

TL Toplu Ödeme sistemi ile EFT işlemlerinizi saat 17.00’ye kadar yapabilirsiniz. Havale işlemleriniz için herhangi bir zaman sınırı yoktur.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!