Hesap Ekstresi

Şekerbank nakit yönetimi hizmeti hesap ekstresi ile Bankamızda bulunan hesaplarınıza ilişkin bakiye ve hesap hareketlerinin muhasebeleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bakiye ve hesap hareketlerinizi muhasebeleştiren Hesap Ekstresi Şekerbank’ta!

Hesap Ekstresi ile şirketinizin hesap hareketlerini ve bakiye bilgilerini uygun şekilde muhasebeleştirebilirsiniz. Dilerseniz talimat vererek hesap ekstrenizi yurt içi veya yurt dışında birlikte çalıştığınız diğer bankalara veya şirketinizin bağlı olduğu ana şirketin çalıştığı bankaya düzenli olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hesap Ekstresi ile zamandan tasarruf edin!

Muhasebe kayıtlarını otomatik oluşturun

Hesap Ekstresi hizmeti ile muhasebe kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Hesap ekstrenizi diğer bankalarla paylaşın

Şekerbank’taki hesaplarınıza ilişkin nakit akışını yurt içi veya yurt dışındaki dilediğiniz bir banka ile paylaşabilirsiniz.

Düzenli SWIFT MT940 mesajları

Bir önceki günün hesap hareketleri ve bakiyesini içeren SWIFT MT940 mesajları aylık, haftalık veya günlük periyotlar halinde gönderebilirsiniz.

İş gücü ve zamandan tasarruf

Hesap ekstresini raporlama ya da mutabakat amacı ile kullanabilir, zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Hesap Ekstresi ile ilgili sorularınızın cevabı burada.

Hesap Ekstresi bir Şekerbank nakit yönetimi hizmetidir. Şirketinizin Şekerbank’taki hesaplarına yönelik hesap hareketleri ve bakiye hareketlerini muhasebeleştirir. Yurt içi ya da yurt dışında çalıştığınız diğer bankalara ya da grup şirketi olup ana firmanın çalıştığı bankaya bu kayıtların gönderilmesini sağlayabilirsiniz. SWIFT MT 940 mesajları hesap bakiyesi ve hareketlerini içerir, mesajlar günlük, haftalık ya da aylık olarak gönderilebilir.

  • Raporlama ve mutabakat amacı ile Hesap Ekstresi hizmetinden faydalanabilir, zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Muhasebe kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!