Bireysel İhtiyaç Kredileri

  • Bankacılık düzenlemeleri gereği, 16 Eylül 2021 tarihi sonrasında açılan ihtiyaç kredilerinizin kalan ana para bakiyeleri toplamının 50.000 TL'ye kadar olması durumunda vadesi en fazla 36 ay, 50.000 TL üzerinde ve 100.000 TL altında olması durumunda yeni açılacak kredinizin vadesi en fazla 24 ay ve ana para bakiye toplamının 100.000 TL üzerinde olması durumunda vadesi en fazla 12 ay olabilecektir. Kredi tahsis ücreti, başlangıçta bir defaya mahsus olarak kredi tutarı üzerinden binde 5 olarak alınmaktadır. Seçilen kampanya/ürün için belirlenen vade ve faiz oranına göre hesaplanan Yıllık Maliyet Oranına tahsis ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, sigorta tutarı kişinin yaş, cinsiyet vb. özelliklerine göre değişkenlik göstereceğinden dahil edilmemiştir. Sigorta Prim Tutarının belirlenmesi sonucu kredi yıllık maliyet oranı değişiklik gösterebilecektir. Hesaplanan yıllık toplam maliyet oranı ve taksit tutarları eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup, hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir.
  • Taksit tutarına faiz, anapara ve vergiler (BSMV ve KKDF) dahildir.
  • Ürün Hizmet ve Ücretleri için  tıklayınız.
  • Kredi tahsis ücreti, başlangıçta bir defaya mahsus olarak kredi tutarı üzerinden binde 5 olarak alınmaktadır. Seçilen kampanya/ürün için belirlenen vade ve faiz oranına göre hesaplanan Yıllık Maliyet Oranına tahsis ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, sigorta tutarı kişinin yaş, cinsiyet vb. özelliklerine göre değişkenlik göstereceğinden dahil edilmemiştir. Sigorta Prim Tutarının belirlenmesi sonucu kredi yıllık maliyet oranı değişiklik gösterebilecektir. Hesaplanan yıllık toplam maliyet oranı ve taksit tutarları eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup, hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir.
  • Kasko yapılması durumunda, kasko primi aracın fiyatına göre değişeceği için kedi maliyetine eklenmemiştir. Kasko bedelinin belirlenmesi sonucu kredi maliyeti değişlik gösterebilecektir.
  • Ürün Hizmet ve Ücretleri için  tıklayınız.
  • Kredi tahsis ücreti, başlangıçta bir defaya mahsus olarak kredi tutarı üzerinden binde 5 olarak alınmaktadır. İpotek Tesis Ücreti 383.50 TL'dir (KDV Dahil). Ekspertiz ücreti gayrimenkulün konumuna ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Kredinin yıllık maliyet hesaplanmasında ekspertiz tutarı 2.000 TL (KDV Dahil) olarak dikkate alınmıştır. Ekspertiz işlem tutarının belirlenmesi sonrasında yıllık maliyet oranı değişiklik gösterebilecektir. Seçilen kampanya/ürün için belirlenen vade ve faiz oranına göre hesaplanan Yıllık Maliyet Oranına tahsis ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, sigorta tutarı kişinin yaş, cinsiyet vb. özelliklerine göre değişkenlik göstereceğinden dahil edilmemiştir. Sigorta Prim Tutarının belirlenmesi sonucu kredi yıllık maliyet oranı değişiklik gösterebilecektir. Hesaplanan yıllık toplam maliyet oranı ve taksit tutarları eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmıştır.