Sosyal Medyada Biz

Şekerbank hakkındaki son gelişmelerden haberdar olmak ve Şekerbank ayrıcalıklarından hızlıca yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!

Ürün ve hizmetlerimiz hakkındaki yenilikleri, kampanyaları ve ayrıcalıkları sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, yeniliklerimizden ve size özel fırsatlardan hemen haberdar olabilirsiniz.  

Şeker Mobil’deki son gelişmeler, yeni açılacak staj ve eğitim programlarımız, Şeker Çocuk dergimizin yeni sayıları, etkinliklerimiz ve sponsorluklarımız hakkındaki son gelişmeler ve güncel iş ilanlarımızı sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Şekerbank Resmi Sosyal Medya Hesaplarımız:


Şekerbank Destek
Twitter https://twitter.com/SekerbankDestek

Soru ve görüşlerinizi önemsiyoruz. Size daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkındaki soru ve önerilerinizi 0850 222 78 78 numaralı Müşteri İletişim Merkezimize iletebilir, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Sorularınızı en kısa süre içinde cevaplıyor, sizlere hızlı dönüş sağlıyoruz.

Soru ve görüşlerinizi ayrıca resmi Twitter hesabımız @sekerbankdestek üzerinden bize bildirebilir ya da resmi Facebook hesabımızın Messenger bölümünden bize ulaşabilirsiniz.