Şekerbank kapılarını yeni mezunlara açıyor!

Bankacılık mesleğine adım atmak isteyen ikna kabiliyeti yüksek, dinamik ve müşteri ile iletişim halinde olmaktan keyif alan yeni mezunlar için formasyonlarına ve kariyer planlarına uygun pozisyonlar sunuyoruz! 


Hayalini kurduğunuz kariyer Şekerbank’ta!

Şekerbank olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki bölge müdürlüklerimiz, şubelerimiz ve genel müdürlük pozisyonlarında çalışmak isteyen dinamik, dürüst, çalışkan ve kendini geliştirmeye açık bireylere yeni mezun programları ile iş fırsatları yaratıyoruz.

Şekerbank’ta başvurabileceğiniz yeni mezun programları ve pozisyonlar burada!

Bankamız politikaları uyarınca Türk lirası ve yabancı para ile yapılan mevduat hesap açma/kapama, tahsilat, ödeme işlemlerini dikkatli ve düzenli şekilde yapar. Operasyonel bankacılık işlemlerinizin yanı sıra müşteriler ile doğrudan iletişimde bulunur ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bankamız satış ekiplerine destek olur.

Bankamız Gişe Yetkili Yardımcısı pozisyonlarına işe alımlarda en az lisans mezunu olma şartı arıyoruz. Performans değerlendirmelerinize göre satış pozisyonlarına uygun bulunmanız halinde dilerseniz Kariyer Yolculuğu ile görevinize şube satış pozisyonlarında devam etme imkânı sunuyoruz. 

Şekerbank müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet çözümleri sunar. Müşteri temsilcisi portföyünde bulunan müşterilere kaliteli, hızlı ve etkili bankacılık hizmeti sunarak ilişkilerini aktif ve dinamik biçimde devam ettirir. 


Müşteri temsilcisi olarak başvurabileceğiniz birimler:

Bireysel Bankacılık

Müşteriler ile kurduğu aktif, içten ve güçlü ilişki sayesinde ihtiyaçları dinler ve konut kredisi, EKOredi, taşıt kredisi, kredi kartı gibi müşteri gereksinimlerine uygun ürünlerin satışını gerçekleştirir. Müşterilerine daima empati ile yaklaşarak etkin müşteri memnuniyeti sağlamaya gayret eder.

İşletme Bankacılığı

İşletme bankacılığı çalışanları firmalarını geleceğe güçlü biçimde taşımayı hedefleyen küçük esnaflardan meydana gelen müşteri portföyüne uygun çözümlerin satışını gerçekleştirir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını piyasa şartlarına göre doğru biçimde analiz eder, riskleri belirler ve sabırlı ve takipçi davranarak etkin müşteri memnuniyeti için çalışır.

Tarım Bankacılığı

Tarım ile ilgilenen müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun Hasat POS, Hasat Kart, Tarım Sigortası gibi çözüm ve hizmetlerin satışını risk analizine uygun biçimde yapar. Köy ziyaretleri yaparak çiftçilerle ilişkilerinde yerelliği öne çıkarır ve müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve çözümleri en verimli ve etkili şekilde üretir. Portföyündeki müşterilere hızlı, kaliteli ve etkili bankacılık hizmetini aktif ve dinamik bankacılık anlayışıyla sunar. 

Kobi Bankacılığı

Orta ölçekli esnaf ve KOBİ’lerden oluşan müşteri portföyüne çözüm ortağı olmak adına uygun ürünlerin (Kredi, POS vb) satışını gerçekleştirir. Onların ihtiyaçlarını ve sektörü doğru şekilde analiz eder, riski hesaplar, sabırlı ve takipçi yapısı ile etkin müşteri memnuniyeti sağlar. Kobi Bankacılığı çalışanlarımıza Kariyer Yolculuğu  ile Ticari Bankacılık pozisyonlarında görevine devam etme imkanı tanıyoruz.

Kurumsal / Ticari Bankacılık

Kurumsal ve Ticari bankacılık çalışanları büyük ölçekli işletmelerden oluşan müşteri portföyü ile sürdürülebilir ilişkiler inşa eder. Sektör ve firma analizleri yaparak bankamıza uygun biçimde müşteri portföyünü genişletir. Risk algısı yüksek olan çalışan işletmelerin beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyerek hızlı, kaliteli ve etkili bankacılık hizmeti sunar. 

Kariyerinize ilk adımı genel müdürlük pozisyonları ile atın!

Müfettiş Yardımcısı

Sürekli sorgularım, araştırmayı ve okumayı severim, detaylar ile uğraşmaktan sıkılmam diyor ve ingilizcenin iyi derecede olduğunu düşünüyorsan Müfettiş Yardımcılığı süreçlerine başvurmayı deneyebilirsin.

Şube / Bölge / GM Birimleri’nin işlemlerinin banka ilke ve mevzuatlarında uygunluğunu  teftiş, soruşturma ve inceleme yoluyla denetleyerek operasyonel riskleri minimum seviyeye indirmeye çalışır.

Management Trainee

İyi derecede İngilizce bilgisine sahibim, analiz yeteneğime güveniyorum, iç müşterilerim olan Banka çalışanlarıyla sürekli iletişim halinde çalışmaktan keyif alırım diyorsan Genel Müdürlük pozisyonları için MT süreçlerine dahil olmayı deneyebilirsin.

MT olarak görev alabileceğin başlıca Birimler;

Satış - Pazarlama

-Kurumsal – Ticari – KOBİ Bankacılığı

-İşletme Bankacılığı

-Tarım Bankacılığı

-Bireysel Bankacılık

-CRM / Ürün Geliştirme

Krediler Yönetimi

-Tahsis

-İzleme

-Yapılandırma ve Analiz

-Adli Takip

Hazine / Finansal Kurumlar

Mali Kontrol / Bütçe ve Stratejik Planlama

Kurumsal İletişim / Sürdürülebilir Kalkınma Bankacılığı

Risk Yönetimi / İç Kontrol / Uyum

Operasyon

Organizasyon / Satın Alma

Bilgi Teknolojileri

İnsan Kaynakları / Eğitim