Fongogo Üyelerine Destek Şekerbank'ta

Fongogo Üyelerine Destek Şekerbank'ta

50.000 TL'ye kadar olan kredilerde kuaför salonundan yeni nesil kahvecilere, giyimden yemek sektörüne, tüm girişimcilere özel ayrıcalıklar Şekerbank'ta. Üstelik 36 aya varan vade imkanlarıyla.

Fongogo, ödül bazlı bir kitlesel fonlama platformudur. İşletmeler ve girişimler, platformumuzda aradıkları destekleri, 'ödül' adı verilen ürün ya da hizmetlerinin ön satışını yaparak ilerideki bir tarihte gerçekleştirme taahhüdü vererek toplarlar.

‘Hayat Bulsun’ işbirliği ile işletmeleri kitlelerle bir araya getirerek onların hem ihtiyaç duydukları fona ulaşmalarını hem de Şekerbank’tan uygun faizle mikro kredi desteği alma fırsatı sağlıyoruz.

Girişimci veya işletme sahibi iseniz Fongogo ile projenizi başlatabilir hedeflediğiniz fona kitlelerin desteğiyle ulaşma şansı yakalarken aynı zamanda Şekerbank’tan uygun faizle 50.000TL’ye kadar mikro kredi alabilirsiniz.


Hedeflediğiniz fonun %50’sine ulaştığınızda Şekerbank’tan size özel hazırlanacak uygun faizlerle 36 aya varan vade seçenekli kredilerden faydalanabilirsiniz.


Bunun için yapmanız gereken tek şey Fongogo üzerinden proje oluşturmak ve hedef fonunuzun en az %50’sine ulaşmak.


Detay bilgi için;

https://fongogo.com/Sekerbank