İnternet Şubesi
sod17032022ksak

Sodexo & Şekerbank İş Birliği


Sodexo Avantaj Ve Ödüllendirme Hizmetleri Anonim Şirketi ile Şekerbank arasında, Sodexo üye iş yerlerine özel ayrıcalıklar sunulmuştur. 

Şekerbank, 3 ay ertelemeli kredi, Çek, Ticari Kart, Sigorta, POS  ve avantajları sunarak hem Sodexo üyesi iş yerlerinin nakit akışı döngüsüne hem de bankacılık ihtiyaçlarına çözüm yaratmayı hedeflemektedir.

İş Birliği Kapsamı Nedir?

Sodexo & Şekerbank İş Birliği ile Sodexo üye iş yerleri işletme sahiplerine;

•3 ay ertelemeli 2 mio. TL’ye kadar kredi imkanı,
•KMH/Çek karnesi, Şeker Business Ticari Kart ve POS ürünlerimizde birçok avantaj sunulmaktadır.

Detaylar aşağıda belirtilmiştir, kampanyadan yararlanmak için ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklayabilir, dilerseniz size en yakın şubemizden bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz.

Avantajlar Nelerdir?

Kredi

3 ay ertelemeli 2 mio. TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacaktır.

Kmh/Çek Karnesi

Talep edilmesi halinde müşteri özelinde değerlendirilecektir.

POS:

Aylık yazarkasa pos aidatı ( %40 indirimli)

Aylık sabit pos aidatı (%50 indirimli)

Aylık mobil pos aidatı (%50 indirimli)

**POS aidat ücretleri değişirse aynı oranda indirimler yapılmaya devam edecektir. Bankamız faiz, vade ve diğer kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Ticari Kart: 

Şeker Business Ticari Kart kullanan Sodexo üyesi üye iş yeri müşterilerimize 1 yıl süre ile

6.000 TL aylık harcamaya 50 TL, 
12.000 TL aylık harcamaya 100 TL,
22.000 TL aylık harcamaya 150 TL ekstre indirimi sağlanacaktır.
** Harcamalara sadece alışverişler dahildir. Fatura ödemeleri, nakit avans, vergi ödemeleri dahil değildir.)

Üstelik kart aidat ücreti alınmayacaktır.

Sigorta: 

Joker Sigorta ürününün avantajlarından yararlanabilirsiniz. 


Teminat Limiti: 15.000 TL ve 25.000 TL olmak üzere 2 alternatif bulunmaktadır.

1-Kazaen Vefat Teminatı: Teminata konu personelin yerine ikame personel bulunamaması durumunda ve/veya özel bilgi ve beceri gerektiren işlerde bilgi kaybına bağlı olarak meydana gelebilecek zararlar ferdi kaza sigortası genel şartlarınca ve özel şartlar uyarınca teminata dahildir.

2- Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı: Sigortalının poliçe teminatına giren bir kaza sonucu bedeni olarak sürekli bir sakatlığa maruz kalması durumunda işverene poliçede yazılı limitler ve Ferdi Kaza Sigortası Genel şartları çerçevesinde Sürekli Sakatlık tazminatı ödenir.

3-Kaza Ve Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik Teminatı: Teminata konu personelin hastalık ve geçici sakatlık gibi nedenlerle belli bir süre çalışmaması hallerine teminat sağlanmaktadır.

4-Acil Destek Yardım Teminatı: Sigortalının tıbbi nakli, Tıbbi danışma hizmeti, Hukuki yardım danışma hattı, Mali Müşavir Bilgi Hattı.

5-ATM‘ de Hırsızlık: Teminat Limiti 2.500 TL
Sigortalının kendisine ait Şekerbank Debit Card ile veya Şekerbank kredi kartıyla, Şekerbank veya yurtiçi diğer banka ATM’lerinden para çektikten sonra ATM’nin 50 metre çevresi ile sınırı alanda gaspa uğraması neticesinde oluşabilecek finansal zararlar teminat limiti ve ATM den günlük para çekme limiti dahilinde karşılanır. Bu teminat ATM'den çekilen paranın çalınmasına karşı teminat sağlamakta olup, kartların çalınması ve alışverişlerde kullanımı ya da çalınan kartlardan nakit para çekilmesi teminat haricidir. Kartların yeniden çıkartılması masrafları teminata dahildir. Hırsızlık ve GASP hasarlarında şikayete ilişkin polis kayıtları dikkate alınarak hasar değerlendirmesi yapılacaktır.

Sigorta Süresi: 1 yıl
Prim Tutarı: 15.000 TL teminat için 199 TL, 25.000 TL teminat için 249 TL

 

 

İşletme/KOBİ Kulüp Üyeliği:

 Ticari hayatın içerisinde ihtiyaç duyulan tüm ürünler için üyelik paketidir. İşletme/Kobi Kulüp Üyeliği detayları aşağıda belirtilmiştir.
Kulüp üyesi müşterilerimiz üyelik başlangıç tarihinden başlayacak şekilde ve 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere Üye avantajlarından yararlanabilecektir.

 

İşletme/KOBİ Kulüp Üyeliği: 

Ticari hayatın içerisinde ihtiyaç duyulan tüm ürünler için üyelik paketidir. İşletme/Kobi Kulüp Üyeliği detayları aşağıda belirtilmiştir.

Kulüp üyesi müşterilerimiz üyelik başlangıç tarihinden başlayacak şekilde ve 1 yıl boyunca geçerli olmak üzere Üye avantajlarından yararlanabilecektir.

Çek Karnesi: 

Kredi kullanan müşterilerden;

10 yapraklı çek karnesi için değerli kağıt bedeli haricinde masraf alınmayacaktır.

(Çek karnesi masrafsızlığı sadece 10 yapraklı çek karnesi ve 10 yapraklı çek karnesinin ilk kullanımı için geçerli olacaktır.)