İnternet Şubesi
ksa9622ecz

Şekerbank'tan Eczacılara Büyük Destek!


Şekerbank, Türk Eczacıları Birliği ile protokolünü yeniledi. 
SGK ödemelerini Şekerbank üzerinden gerçekleştiren eczacılar 500 bin TL’ye kadar kredi imkanından faydalanabilecek. Eczakart’ına telefon faturası otomatik ödeme talimatı veren eczacılarımız, yıl sonuna kadar 27 TL tutarına kadar ki Statik IP ücretleri için ekstre indirimi kazanacaklardır. Protokol kapsamında EczaKart avantajlarının yanı sıra her ay 225 TL Bonus kazanma fırsatı sunulurken, avantajlı faiz oranlarıyla 3 ay ödemesiz dönemli finansman, taksit atlatma, SGK ödemelerine göre taksitlendirme gibi esnek ödeme imkanları ile birliğe üye eczacıların nakit akışları destekleniyor. 

Eczacılara özel 500 Bin TL Kredi fırsatı


Şekerbank, protokol ile SGK sağlık ödemesini Şekerbank'a taşıyan eczacılara özel 500 bin TL'ye kadar kredi limiti sunuyor.

  
Eczacılara özel 200 Bin TL limitli Şeker Business KGF Kart


KGF İşletme Harcamaları Destek Programı kapsamındaki eczacılar ise 200 bin TL'ye kadar Şeker Business KGF Kart ürününden yararlanabiliyor.

Birliğe özel diğer avantajlar


• İnternet kanalından yapılacak EFT/Havale işlemlerine muafiyet tanımlanacaktır. 
• SGK ödemelerinin bankamıza taşınması halinde, eczacılara özel (Eczakart) yıllık kart aidatı muafiyeti sağlanacak ve aylık 225 TL bonus yüklenecektir.
• İş Bankası’nın Türkiye’nin 6.500’e yakın ATM noktasından işlem adet sınırı olmadan para çekme, para yatırma, bakiye sorma, kredi kartı borç ödeme vb. birçok işlem ücretsiz olacaktır.
• POS inaktiflik ücreti ve ilk 10 yapraklık çek karnesi ücreti muafiyeti sağlanacaktır.
• Eczakart’ına telefon faturasını Otomatik Ödeme Talimatı veren eczacılarımız, yıl sonuna kadar 27 TL’lik Statik IP ücreti ödemeyecek, ekstre indirimi olarak alabilecektir.

Koşullar


• Eczacılara Destek Kampanyası’ndaki diğer avantajlar için SGK ödemelerinin bankamıza taşınması gerekmektedir.
• Yıl sonuna kadar Statik IP ücreti ekstre indiriminden yararlanmak isteyen Eczacılar telefon faturalarını otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir.
• Kredinin teminatsız (açık) imza karşılığı veya teminatla kullandırılması bankamız uhdesinde ve talep sahibinin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilir.

Detaylı bilgi için şubelerimizden veya  0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezi'mizden destek alabilirsiniz.