Western Union

Yurt dışı para transferi işlemlerinin en hızlı yolu Western Union ile Şekerbank’ta!

Şekerbank’ta Western Union aracılığıyla dünyanın dört bir yanına güvenle para gönderilebilir, gelen parayı hızlı ve kolay biçimde teslim alabilirsiniz. Western Union para transferi işlemlerinizi Şekerbank üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.


Western Union ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplayalım.

Western Union 150 yıldan uzun süredir 200’ün üzerinde ülkede 500.000’den fazla acente ile faaliyet gösteren ve sadece dakikalar içerisinde para alıp göndermenize imkân tanıyan yaygın ve güvenli bir para transferi sistemidir. Bununla birlikte Türkiye’de bulunan bütün acente ağından yurt içerisine kolayca dolar ve euro gönderebilirsiniz.

Western Union para transfer sistemi Şekerbank aracılığıyla kullanılabilir. Western Union’ı kullanmak için banka hesabınız olmasına gerek yoktur. İşlemlerinizi Şekerbank şubelerinden veya Şekerbank İnternet Bankacılığı üzerinden Western Union sekmesindeki yönergeleri takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Şekerbank’ın 238 şubesinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Western Union ile para gönderilirken kullanıcıya işlemi ifade eden MTCN numarası verilir. Alıcı ilgili MTCN ile dünyanın herhangi bir yerindeki Western Union acentesinden para çekebilir.

Western Union tarafından belirlenen Western Union transfer ücretleri Avrupa, Bağımsız Devlet Topluluğu ve diğer ülkeler için farklılık gösterir. Ayrıca işlem yapılan zamana göre de değişiklik gösterebilir.

Western Union para gönderme ücretleri sadece gönderici için geçerlidir. Alıcı herhangi bir para transferi ücreti ödemesi yapmaz.

Western Union para gönderme ücret bilgilendirmesi için tıklayınız.

Döviz kuru ve transfer ücreti farklılıklarından doğan bedellerden oluşan gelirler, Western Union servis gelirleridir. Ödeme noktasında gönderilen tutarın veya dövizin mevcut olmaması, kimlik şartları, acentenin çalışma saatleri, yerel mevzuat, ülkeler arası saat farklılıkları veya ertesi gün servis seçeneklerden kaynaklanan sebeplerden ötürü işlem süresinde gecikme olabilir, servis çalışamayabilir. Ek koşullar geçerli olabilir. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için şubelerimizde bulunan para gönderme formlarını inceleyebilirsiniz.