Artan Hesap

Ödemelerinizi yaparken yatırımlarınızı da değerlendiren Şekerbank Artan Hesap ile günün sonunda hesabınızda kalan tutar üzerinden birikim yapabilirsiniz!

Hesabınızı sizin için yöneten Artan Hesap ile tanışın!

Vadesiz hesap özelliğine sahip olan Şekerbank Artan Hesap ile günün sonunda hesabınızda kalan ufak tutarlarla bile otomatik olarak B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu alıyoruz. Talimatlarınıza göre düzenli ödemelerinizi de gerçekleştiren Artan Hesap ile mevduatınız arttıkça artıyor!

Artan Hesap üzerinden hem yatırım yapın hem de ödemelerinizi gerçekleştirin!

Pratik işlem avantajı

Artan Hesap açılışını Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil üzerinden kolaylıkla yapabilir, tek bir hesap ile bir yandan ödemelerinizi yaparken bir yandan da mevduatınızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Artan Hesap açılışını 0850 222 78 78 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz üzerinden de yapabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım!

Birikimlerinizi değerlendirin

Günün sonunda hesabınızda kalan mevduatı B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu alarak değerlendiriyoruz.

Otomatik talimatlarla zaman kazanın

Artan Hesap ile verdiğiniz ödeme ve yatırım fonu alma talimatlarını otomatik olarak yapıyor, hayatın günlük koşturmacası içerisinde size zaman kazandırıyoruz.

Bakiyenizin yetersiz olmasını dert etmeyin

Artan Hesap ile hesabınızda bakiye olmadığında yatırım fon bakiyeniz varsa fonu bozarak, her ikisinin de yetersiz olması durumunda isteğiniz üzerine size tanımlanmış olan Tamamlayan Hesabınızdan yatırım yapmanızı sağlıyoruz.

Artan Hesap ile ilgili merak ettiklerinizin cevabı burada!

Şekerbank Artan Hesap’taki düzenli ve otomatik ödeme talimatlarınız önce hesabınızdaki bakiye kullanılarak yapılır. Bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda ödemeniz yatırım fonunuz bozdurularak gerçekleştirilir. Her ikisinin de yetersiz olduğu durumlarda ödemeniz hesabınıza talimatınız üzerine tanımlanan Tamamlayan Hesabınızdan gerçekleştirilir.

Artan Hesap yatırımları gün sonunda hesabınızda kalan bakiye ile yapılır. B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu yatırımı için sizin belirleyeceğiniz tutarın üzerindeki bakiye kullanılır.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!