Şekerbank POS slipleri dijitalde!

Şeker Mobil'in Dijital Slip teknolojisiyle kredi kartı harcamalarınıza hızlıca ulaşabilir, işlemlerinizi daha sonra kolayca görüntüleyebilirsiniz.
Şeker Mobil, Şekerbank İnternet Bankacılığı, Müşteri İletişim Merkezi ya da Şekerbank şubelerimizden slipin basılı olarak üretilip üretilmeyeceği ile ilgili tercihinizi belirtebilir; dijital slip üretilmesini seçerek doğanın korunmasına ve sürdürülebilir ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.


Dijital Slip ile ilgili aklınıza takılan soruların yanıtları burada!


Kartlı alışverişlerinizde kağıt slipin dijital versiyonunu görüntüleyebileceğiniz; basılı slip yerine dijital slip tercih edilmesi durumunda kağıt tüketimini ve karbon ayak izini azaltarak doğaya önemli bir katkı sağlayabileceğiniz yenilikçi bir çözüm önerisidir.

Şekerbank Mobil, Şekerbank İnternet Bankacılığı, Müşteri İletişim Merkezi ya da Şekerbank şubelerinden dijital slip tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Uyumlu Şekerbank POS’larından Şekerbank kartınız ile yapacağınız harcamalarınızda, temassız işlem limit altında veya tüm işlemlerinizde dijital slip alabilirsiniz. Başarısız gerçekleşen işlemlerde müşterinin slip tercihinden bağımsız şekilde fiziki slip oluşacaktır.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.
Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!