SGK Maaş Ödemeleri

SGK Maaş Ödemeleri’nizi Şekerbank’a taşıyın, Şekerbank’ın size özel avantajlarıyla tanışın!

Emekli Sandığı, SGK veya Bağkur’dan emekli iseniz maaş ödemenizi hiçbir ücret ödemeden Şekerbank’a taşıyabilirsiniz. Üstelik taşıma işlemi için şubeye gitmenize gerek yok! SGK maaşı taşıma işlemi için e-devlet üzerinden başvurarak banka değişikliği talebi yapmanız ya da SGK İl Müdürlüğü’ne başvurmanız yeterli. Başvurunuzun ardından maaşınızı formalitelerle uğraşmadan ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden Şekerbank’tan alabilir, Şekerbank’ın emekli maaş müşterilerine özel ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

İnternet ve mobil bankacılık kanalından yapacağınız  havale ve EFT işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Size özel oldukça avantajlı vadeli mevduat oranlarından faydalanabilirsiniz.

SGK Maaş Ödemeleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey burada!


Şekerbank üzerinden SGK maaş ödemeleri alan kullanıcılarımız Şekerbank İnternet Bankacılığı ve Şeker Mobil uygulaması üzerinden bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı biçimde yapabilir.

Şekerbank olarak SGK Maaş Ödemesi müşterilerimize sınırsız sayıda ücretsiz havale ve EFT hizmeti sunuyoruz.

Sahip olacağınız tüm avantajları görmek ve başvurunuzu yapabilmek için Emekli Bankacılığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.