Taraftar Kart

Harcadıkça kazandıran Bonus özellikli Şekerbank Taraftar Kart ile
gönül verdiğiniz takımın gücüne güç katın!

Takımınız Taraftar Kart ile çok daha güçlü!

Boluspor, Pazarspor, Kartalspor ve Alanyaspor takımlarından birinin taraftarı iseniz alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans fırsatları sunan Taraftar Kart ile hem harcadıkça kazanabilir hem de harcamalarınız ile takımınıza destek olabilirsiniz.

Sporseverlere özel Taraftar Kart ile gönül verdiğiniz takıma katkıda bulunun!

Taraftar Kart her yerde!

Şekerbank Taraftar Kart’ı Türkiye’de ve dünyanın her yerinde MasterCard/Visa amblemi gördüğünüz tüm iş yerlerinde kullanabilirsiniz.

Bonus ayrıcalıklarından faydalanın!

Bonus Program Ortağı iş yerlerinde kullanabileceğiniz bonus özellikli Taraftar Kart ile yaptığınız harcamalardan ekstra bonus kazanabilir, kazandığınız bonusları kullanarak bedava harcama yapabilirsiniz.

Taraftarı olduğunuz kulübe katkıda bulunun!

Taraftar Kart ile yaptığınız harcamalar sayesinde Boluspor, Pazarspor, Kartalspor ve Alanyaspor kulüplerine destek olabilir, takımınızın kombine biletleri ve kulüp ürünü harcamalarınızda indirim imkanından faydalanabilirsiniz.

Acil ihtiyaçlarınız için nakit avans ve taksitli nakit avans ile hızlı çözüm!

Nakit ihtiyaçlarınız için Taraftar Kart üzerinden avantajlı faiz koşulları ile nakit avans veya taksitli nakit avans kullanabilir, ödemelerinizi hesap kesimi tarihlerinize göre zorlanmadan yapabilirsiniz.

Taraftar Kart ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.

Taraftar Kart Boluspor, Pazarspor, Kartalspor ve Alanyaspor takımı taraftarları için geliştirilen ve alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans avantajları sunan Bonus özellikli bir kredi kartı ürünüdür.

Dünyanın her yerindeki MasterCard/Visa amblemi bulunduran iş yerlerinde geçerli Taraftar Kart ile Bonus Program Ortağı iş yerlerinden yapacağınız harcamalarda ekstra bonus kazanabilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!