Koop Kart Bonus

Tüm Tüketim Birliği Kooperatif üyelerine özel ayrıcalıklara sahip, MasterCard/Visa amblemli iş yerlerinin tamamında geçerli Koop Kart Bonus ile alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans işlemleriniz artık daha kârlı!

Alışverişlerinizi her harcamada bonus kazandıran Koop Kart Bonus ile yapın, kazandığınız bonuslarla bedava alışverişin tadını çıkarın!

Şekerbank Program Ortağı iş yerlerinde yapacağınız tüm harcamalarda Tüketim Birliği Kooperatif üyelerine özel avantajlara sahip olun! Dünyanın her yerinde geçerli Koop Kart Bonus ile anlaşmalı iş  yerlerinden taksitli alışveriş yapabilir, ekstra indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tüketim Birliği Kooperatifi üyelerine özel Koop Kart Bonus fırsatlarıyla hayatınızı kolaylaştırın!

Daha Çok Bonus Kazanın!

Şekerbank Bonus Program ortaklarından yapacağınız peşin ve taksitli harcamalarınızdan daha çok bonus kazanabilir, biriktirdiğiniz bonuslarla üye iş yerlerinde harcamanızdan dilediğiniz tutarı düşebilir veya bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinde Kullanın!

Koop Kart Bonus’u Türkiye çapındaki 37 farklı sektörde yüzlerce anlaşmalı iş yerinin yanı sıra tüm dünyada MasterCard/Visa amblemi taşıyan iş yerlerinde kullanabilir, peşin ve taksitli alışverişlerinizi Şekerbank ayrıcalığıyla yapabilirsiniz.

Ekstrelerinizi Birim Kooperatif Kanalı ile Ödeyin!

Koop Kart Bonus kartınızın ekstre ödemelerini dilerseniz başvuru sırasında şubemize belirterek Birim Kooperatif Kanalı ile ödeyebilirsiniz.

Üye İş Yerlerinde Avantajlı Harcama

İnternet şubemizden Koop Kart Bonus indirimli güncel üye listesine ulaşabilir, size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Koop Kart Bonus hakkında merak ettiklerinizi cevaplayalım!

Koop Kart Bonus, S.S Tüm Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliği’ne bağlı kooperatif üyelerinin kullanabileceği, peşin veya taksitli harcamalara özel ayrıcalıklar sunan bir kredi kartı ürünüdür. 


Koop Kart Bonus, dünyanın her yerinde MasterCard/Visa amblemi bulunduran noktalarda Bonus program ortaklarının tamamında kullanılabilir.

Tüketim Birliği Kooperatif üyeleri için özel ayrıcalıklar sunan Koop Kart Bonus, avantajlı faiz oranlarına sahiptir. Koop Kart Bonus nakit avans, alışveriş, limit aşım ve peşine taksit harcamaları için %1,36, gecikme için %1,66 faiz oranı uygulanır.


Türkiye’nin Sürdürülebilir Bankası Şekerbank’ın S.S Tüm Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliği üyelerine özel olarak ürettiği Koop Kart Bonus ile tanışmanız için sizi şubelerimize bekliyoruz.


Koop Kart Bonus ile acil nakit ihtiyaçlarınızı nakit veya taksitli nakit avans kullanarak karşılayabilirsiniz. Nakit avans ve taksitli avans talebinizi Şekerbank şubeleri, internet bankacılığı, ATM’ler, 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezi ve SMS kanalı ile sonuçlandırabilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!