Bütçem Benim Bonus Kart

Hesabını bilen kadınların kartı Bütçem Benim Bonus Kart ile harcamalarınızı daha kolay kontrol edebilir ve yatırımlarınızı tasarrufa dönüştürebilirsiniz.

Bütçesini düşünen kadınlara özel benzersiz ayrıcalıklara sahip Bütçem Benim Bonus ile tanışın!

Bütçem Benim Bonus Kart aylık harcama limitini kendiniz belirleyebilir, ay sonu ekstrenizin ne kadar geleceği endişesinden uzak harcama yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde MasterCard/Visa amblemine sahip iş yerlerinde geçerli Bütçem Benim Bonus üzerinden yapacağınız alışverişlerden bonus kazanabilir ve kazandığınız bonusları üye iş yerlerinden yapacağınız harcamalarda avantajlı olarak kullanabilirsiniz.

Bütçem Benim Bonus ile tasarruf yapmak çok kolay!

Limitinizi siz belirleyin!

Şekerbank’ın kadınlara özel çözümü Bütçem Benim Bonus Kart ile aylık ödeme limitinizi belirleyebilir, özgür ve güvenli harcama yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bütçem Benim Bonus ile düzenli tasarruf imkânı!

Dilerseniz bankamıza altın hesabı yatırım talimat verebilir, aylık ödeme limitinizi aşmadan düzenli biçimde altın yatırımı yapabilirsiniz!

Tüm Bonus ayrıcalıklarından faydalanın!

Bütçem Benim Bonus üzerinden Bonus Program Ortağı iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde ekstra bonus kazanabilir, kazandığınız bonusları tek seferde ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Nakit avans ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Bütçem Benim Bonus kartınız ile ATM’lerden nakit avans kullanabilir, acil nakit ihtiyacınızı şubeye gitmeden karşılayabilirsiniz.

Bütçem Benim Bonus Kart ile ilgili sorularınızı cevaplayalım.

Bütçem Benim Bonus Kart, Türkiye’nin sürdürülebilir bankası Şekerbank olarak bütçesini düşünen ve hesabını iyi yapan kadın müşterilerimiz için geliştirdiğimiz ve limitini bütçenize göre belirleyebileceğiniz özel bir kredi kartı ürünüdür.

Bütçem Benim Bonus Kart Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard/Visa amblemi bulunduran tüm iş yerlerinde geçerlidir.

Bütçem Benim Bonus Kart faiz oranları ve işlem ücretleri ile ilgili detaylı bilgiyi ürün ve hizmet ücretleri sayfamız üzerinden alabilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda!