İnternet Şubesi
prmsyn

EMEKLİ MÜŞTERİ PAKETİ


Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıyarak 1.600 TL’ye varan promosyondan faydalanabilirsiniz! 

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı maaşınızı taşıyın, Şekerbank’ın size özel sunduğu hizmet ve avantajlarımızdan yararlanın…

Maaş aralıklarına göre 1.300 TL’ye varan nakit promosyona ek olarak, kredi kartı ile yapılan 1.500-TL alışverişe 300 –TL Bonus ile toplamda 1.600 TL kazanma imkanı.

Avantajlı faiz oranlarıyla 3 ay ertelemeli %1,59’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabilir, kredi taksitlerinizi maaşınızı aldığınız güne göre ayarlayabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Şubesi ve Şeker Mobil Şube aracılığıyla gerçekleştireceğiniz Havale ve EFT’lerinizden ücret alınmamaktadır.

SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı için 5 Bin TL günlük nakit çekim limiti uygulanmaktadır.

Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

Şubelerimizde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde her zaman öncelikli sıra alırsınız.

Size özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolaylıkla 7 gün 24 saat bankacılık işlemleriniz için destek alabilirsiniz.

Sağlık sorunu olan emekli müşterilerimize belirli il ve ilçeler dahilinde maaşlarını adrese teslim imkânı sağlanmaktadır.

                                       

Promosyon Tutarları

 

Maaş ödemesini Şekerbank’a taşıyan emekliler 1.600-TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabilecektir.

Ek promosyon tutarları kredi kartından sektör ayrımı olmaksızın yapılacak 1.500-TL harcama sonrasında 300-TL Bonus puan olarak yüklenecektir.

Maaş Aralığı Ana Promosyon Tutarı Ek Promosyon Tutarı (Bonus) Toplam Promosyon Tutarı
0 – 1.499 TL 700-TL 300-TL 1.000-TL
1.500 TL – 2.499 TL 1.000-TL 300-TL 1.300-TL
2.500 TL ve üzeri 1.300-TL 300-TL 1.600-TL

Emekli Müşteri Paketi’nden Faydalanma Koşulları:• Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

• Şekerbank;  personel, iştirak çalışanları, Sem-Vak Banka emeklileri ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamaz.
• 1.500 TL alışverişe 300 TL Bonus fırsatından bir müşteri 1 kez faydalanabilir. Bonus puan yüklemeleri, harcama gerçekleştirildikten sonra Bonus özellikli kredi kartlarına yüklenecektir.
• Bankamızın faiz, ücret, kredi vadesi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.
• Sunulan promosyon rakamları 30.04.2021 tarihine kadar geçerlidir. Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.