İnternet Şubesi
SB_810x180_v01[14]
Taksitli Tamamlayan Hesabı;

Bankamızca tarafınıza tanımlanan Tamamlayan Hesabı limitinizi ya da borç bakiyenizi 3-12 ay arası vade seçenekleri ile taksitlendirebileceğiniz bir hesaptır.

• Borcunuzu tercih ettiğiniz vadeye göre, isterseniz kısa, isterseniz uzun vadede düşük taksitlerle ödeme imkânı sağlar.
• Her defasında yeni bir kredi başvurusunda bulunmadan istediğiniz zaman taksitli kredi kullanma imkanı sağlar.

 

    • Taksitli Tamamlayan Hesap başvurusunu Şubelerimizden yapabilirsiniz.
    • Taksitli Tamamlayan Hesap başvurusunu İnternet  Şubenizden yapabilirsiniz.
    • Taksitli Tamamlayan Hesap başvurusunu ATM den yapabilirsiniz.
Minimum 250 TL, Maksimum 30.000 TL tutarında Taksitli Tamamlayan Hesap kullanabilirsiniz.
Taksitli Tamamlayan Hesap’a uygulanacak aylık faiz oranı aylık % 1,98’dir.
 
Taksitli Tamamlayan Hesap kullanımınızdan dolayı tarafınızdan tahsis ücreti, dosya ücreti v.b. herhangi bir ücret veya komisyon talep edilmeyecektir. Taksit ödemelerinizi zamanında gerçekleştirmemeniz durumunda tarafınıza borcunuzla ilgili SMS, e-mail, Çağrı Merkezi araması yapılıp mektup gönderimleri gerçekleştirileceği için bunlardan doğan maliyeti karşılamak amaçlı vergiler dahil 2,66 TL gecikme bildirim ücreti hesabınıza yansıtılacaktır.
Taksitli Tamamlayan Hesap ekstreniz sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.
Taksitli Tamamlayan Hesap taksit ödeme gününüz ayın ilk iş günü, 5,10,15,20,25’i seçeneklerinden biri olabilir. Ödemeleriniz otomatik olarak Tamamlayan Hesabınızdaki artı bakiyeden ya da talep etmeniz halindeTamamlayan Hesap limitinizden tahsil edilir. Aylık ödemelerini yapmak için ödeme hesabınıza para yatırmanız yeterlidir.
Taksitli Tamamlayan Hesap taksit ödemelerinizin otomatik olarak tahsil edileceği hesaptır. Taksitli Tamamlayan Hesap işlemlerinde ödeme hesabınız otomatik olarak Tamamlayan Hesabınız olarak seçilecektir.