Taksitli Tamamlayan Hesap

Nakit ihtiyacınızı Taksitli Tamamlayan Hesap ile karşılayın, 3-6 arası vade seçenekleri ve düşük taksitlerle rahatça geri ödeyin!

Hesap limitinizi ya da borç bakiyenizi taksitli ödemenizi sağlayan Taksitli Tamamlayan Hesap Şekerbank’ta!

Tamamlayan hesabınızı 3 ile 6 ay arasındaki vade seçenekleriyle zorlanmadan ödemenize yardımcı oluyoruz! Taksitli Tamamlayan Hesap ile hesabınıza tanımlanan Tamamlayan Hesap limitinizi nakit akışınıza göre ister kısa isterseniz uzun vadede düşük taksitlerle rahatça ödeyebilirsiniz.

Taksitli Tamamlayan Hesabın avantajlarını keşfedin

Limitiniz İhtiyaç Duyduğunuz Her An Hazır

Size özel olarak tanımlanan Taksitli Tamamlayan Hesap limitinizi her defasında yeni bir başvuru yapmadan kullanabilir, ödemelerinizi taksitlendirerek yapabilirsiniz.

Masrafsız, Komisyonsuz Taksitlendirme

Hesabınıza tanımlanan limiti herhangi bir tahsis ücreti, dosya ücreti ya da komisyon bedeli olmaksızın taksitlendirebilirsiniz.

Ayrıcalıklı Faiz Oranı

Taksitli Tamamlayan Hesabınızdan dilediğiniz her an faydalanabilir, ödemelerinizi kendi belirlediğiniz vade sayısına bölerek gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Tarihini Siz Belirleyin

Taksitlendirdiğiniz Tamamlayan Hesap taksitinizi hesabınızdaki artı bakiye veya talebinize göre Tamamlayan Hesap limitiniz üzerinden her ayın 1, 5, 10, 15, 20 veya 25’inde ödeyebilirsiniz.

Taksitli Tamamlayan Hesap ile ilgili sorularınızı cevaplayalım!


Taksitli Tamamlayan Hesap, Şekerbank tarafından tanımlanan Tamamlayan Hesap limitinizi veya borç bakiyenizi taksitlendirerek otomatik tahsilat ile ödemenizi sağlayan bir hesap ürünüdür.

Taksitli Tamamlayan Hesap başvurusunu internet şubelerimizden veya mobil uygulamamız üzerinden yapabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler için sizi “Türkiye’nin Sürdürülebilir Bankası” Şekerbank’a davet ediyoruz.

Size özel Taksitli Tamamlayan Hesap limitiniz, talebiniz ve nakit akışınız doğrultusunda dilediğiniz zaman tanımlanabilir.

Taksit ödemeleri, belirleyeceğiniz Taksitli Tamamlayan Hesap Ödeme Hesabı üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilir. Ödeme için hesabınıza para yatırmanız yeterlidir, ayrıca bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!