İnternet Şubesi

Ödemesi Kolay Kredi

 

Kampanya detayları;

Kredi geri ödemelerimi nasıl öderim diye düşünüyorsanız Ödemesi Kolay Kredi seçeneğimiz ile yanınızdayız. Kredi taksitinizi %20 daha az ödemenize imkan sunan bu ürünümüz ile 36 aya kadar uygun faiz oranı ve taksit erteleme seçeneği ile ihtiyaçlarınızı rahat rahat giderin..

•  Taksit tutarını her yıl bir sonraki yıla göre daha düşük tutarda taksit ödeme imkanı
•  36 aya varan vade seçenekleri
•  3 ay ödemesiz dönem imkanı

Kredinize şimdi başvurun Şubelerimiz sizi arasın..

Hemen başvurmak için tıklayınız.

Faiz ve ücret bilgilerini görmek için tıklayınız.


Ödemesi Kolay Kredi
Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı İlk 12 ay Aylık Taksit Tutarı İkinci Yıl Aylık Taksit Tutarı Üçüncü Yıl Aylık Taksit Tutarı Kredi tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000TL 36 Ay % 2,19 1.852 TL 2.223 TL 2.667 TL 250 TL %3,0318 %36,3818

Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 36 aydır. Kullandırılan kredi tutarı üzerinden bir defaya mahsus kredi tutarının 0,5%’i oranında kredi tahsis ücreti alınır.  Tablodaki kredi tahsis ücretine 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim tutarından oluşup vergi dahildir. Sigorta prim tutarı yaş, kredi tutarı ve vadeye göre değişmekte olup örnek hesaplamada sigorta prim tutarı dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı,tahsis ücreti ve sigorta prim tutarını içermektedir. Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.   

Hemen başvurmak için tıklayınız.