İnternet Şubesi
borctransferi
 

 
Diğer bankalardaki Bireysel Kredi, Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı borçlarınızı Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile kapatıp, sadece Şekerbank’a borçlanarak ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Borç Transferi Kredisi
Maksimum Kredi Tutarı 100.000 ₺
Faiz Oranı 3-60 Ay : %1,39
Vade 3-60 Ay
Tahsis Ücreti 500 ₺

 

*Belirtilen oranlar Özgür Tarifeler içerisinde yer alan tarife paketlerinden en az “Aylık Eko Paketi” alınması durumunda geçerlidir.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ YILLIK FAİZ TABLOSU
Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplam Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
10.000 ₺ 60 Ay %1,39  265,03 ₺ 381,96 ₺ %2,0186 %24,2230

 

Kredi üst limiti 100.000 TL, kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 60aydır.  Örnek tablo 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, bir defaya mahsus alınır. Tablodaki kredi tahsis ücretine 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Örnek kredi için sigorta primi hesaplamalarında ortalama 35 yaş baz alınmıştır. Hayat sigortası primi 10.000 TL için; 60 ay vadede 329,46 TL’dir. Aylık/Yıllık toplam maliyet oranı, efektif faiz oranı olup, hesaplamasına kredi hayat sigorta primi dahil edilmiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.
*Borç Transferi Kredisinde en az “Aylık Eko Paketi” alınması şartıyla bu fiyatlar geçerlidir.

 

Kredi faiz oranları ve hesaplama aracı için tıklayınız.

Ürün ve Hizmet ücretleri için tıklayınız.