İnternet Şubesi
Tarım Ekipmanları Kredisi

Modern tarım yöntemlerine, uzat elini Türkiye...

 

Modern tarım yöntemleri geliştirebilmek için ihtiyaç duyduğunuz tarımsal ekipmanları Şekerbank'ın desteği ile tamamlayabilirsiniz. Hem de uygun vade koşulları ve faiz oranları ile... 

 Üreticilerin bitkisel ve hayvansal üretim faaliyetlerinde ihtiyaç duyduğu biçerdöver dahil her türlü tarımsal alet, ekipman ve demirbaşın finansmanı için sunulan esnek ödemeli kredidir.

  • 60 aya kadar vade ve yılda bir ödeme imkanı sağlanır
  • Satın alınan ekipmanın KDV’li satış fiyatının % 75’i kredilendirilir
  • Tarımsal alet ve ekipman olarak pnömatik ekim makinesi, mibzer, kultivatör, sulama makinesi, çeltik kurutma makinesi, ilaçlama makinesi, gübre makinesi, balya makinesi, mısır biçme makinesi, kendinden motorlu ya da traktör ile kullanıma yönelik çapa makinesi, asılı veya çekili atomizör, asılı veya çekili pulverizatör, dip kazan (patlatma), goble, diskaro, merdane, çizel pulluk, diskli pulluk, damperli-dampersiz römork, pancar hasat makinesi, parçalayıcı, patates sökme makinesi, pulluk, helezon, ot biçme makinesi, tırmık, rototiller, rotovatör, frezeli bitki seyreltme makinesi, sap parçalama makinesi, biçerdöver, vb. ekipmanlar kredilendirilebilir.
  • Yeni ve kullanılmamış olması şartı ile model yılı bir önceki yıla ait tarım ekipmanlarına kredi açılabilir.

Tarımsal Ekipman Kredisi hakkında detaylı bilgi almak ve Tarımsal Ekipman Kredisi başvurusu yapmak için en yakın Şekerbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.