Hayvancılık Yatırım Kredileri

Hayvancılıkla ilgili tüm yatırımlarınız için nakit ihtiyaçlarınızı Hayvancılık Yatırım Kredileri ile karşılayabilir, vade seçenekleriyle zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Şekerbank işletmenizin hayvancılıkla ilgili yatırımlarını destekler!

Hayvan alımı, barınak yapımı ve tadilatı, süt sağım ünitesi, süt depolama tankı, süt soğutma tankı, yem hazırlama ünitesi, gebe düve veya en fazla 1 doğum yapmış “inek” alımı, ekipman alımı, kaba yem depo yapımı, silaj, posa ve gübre çukurlarının yapımı, buzağı-düve bölümleri yapımı, sabit veya mobil sağım üniteleri alımı,  yem bitkisi alımı ve biogaz enerji tesis gibi büyükbaş, küçükbaş hayvancılık, kanatlı hayvancılık ve arıcılıkla ilgili ihtiyaçlarınızın finansmanı için Şekerbank Hayvancılık Yatırım Kredileri’nden faydalanabilirsiniz.

Hayvancılık sektörüne yönelik yatırımlarda yanınızdayız!

Zorlanmadan geri ödeme imkânı

Hayvancılık Yatırım Kredisi geri ödeme planınızı işletmenizin gelir elde etme dönemine göre yılda en az bir kez ödeme yapacak şekilde belirleyebilir, borcunuzu zorlanmadan finanse edebilirsiniz.

Uzun vadede ödeme avantajı

Şekerbank Hayvancılık Yatırım Kredileri geri ödemelerini nakit akışınıza uygun vadelerde zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Dijital kanallarla dilediğiniz an başvuru

Şekerbank Hayvancılık Yatırım Kredileri’ne başvuru formumuz üzerinden başvurabilir, uygun faiz ve ödeme koşullarından faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Tarımsal işletmeniz Şekerbank ile büyüsün

Şekerbank olarak hayvancılığın sürdürülebilirliği için gerekli yatırımlarınız için finansman ihtiyacınızı avantajlı Hayvancılık Yatırım Kredileri ile destekler işletmenizin büyümesine katkıda bulunuruz.

Hayvancılık Yatırım Kredileri ile ilgili sorularınızı cevaplayalım. 

Hayvancılık Yatırım Kredileri hayvansal üretime yönelik olarak faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişi ve üreticilerin yatırım taleplerinin finansmanı için geliştirilen bir kredi çözümüdür. Hayvancılık Yatırım Kredileri’nin geri ödeme planı üreticinin hasat ve üretim döngüsüne göre belirlenebilir. Krediyi kullanan üreticiye yılda en az bir kez ödeme yapmak şartıyla vadeyi 60 aya kadar uzatma imkânı tanınır.

Şekerbank’ın avantajlarla dolu sürdürülebilir bankacılık hizmeti Hayvancılık Yatırım Kredisi’nden yararlanmak istiyorsanız talebinizi bize başvuru formu üzerinden iletebilirsiniz.

Sabit kredi faizi avantajına sahip olan Hayvancılık Yatırım Kredileri faiz oranları değişkenlik göstermektedir.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!