Tarla Büyütme Kredisi

Tarla Büyütme Kredisi ile tarlalarınızı genişletebilir, birim başına maliyeti düşürerek verimliliği artırabilirsiniz.

Tarım alanlarınızın büyümesini destekleyen kredi Şekerbank’ta!

Parça parça olan arazileri birleştirebilmenize ve göç ya da miras gibi sebeplerle atıl duruma düşen arazileri yeniden üretime kazandırmanıza yardımcı olan Tarla Büyütme Kredisi’nden esnek ödeme seçenekleriyle faydalanın!

Tarım arazilerinizi Şekerbank Tarla Büyütme Kredisi ile genişletin!

Kredinizi şimdi kullanın, uzun vadede ödeyin

Çiftçilerin veya kurulu tarım işletmelerinin mevcut tarım arazilerine dahil etmek üzere yeni alacağı arazi ve bahçe bedelini finanse eden Tarla Büyütme Kredisi’nden esnek vade seçenekleri ile yararlanabilirsiniz.

Esnek ödeme kolaylığı

Mevcut arazinizi büyütmeniz için geliştirilen Tarla Büyütme Kredisi geri ödemelerini ayda, üç ayda, altı ayda veya 12 ayda bir gibi esnek ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Ekspertiz değerinin %75’ini Tarla Büyütme Kredisi ile karşılayın!

Tarımsal faaliyetlerinize arazinizi genişleterek devam etmek ve atıl kalan arazileri üretime kazandırarak sürdürülebilirliği desteklemek için satın alacağınız tarla ve bahçe nitelikli gayrimenkulün ekspertiz değerinin %75’i için Tarla Büyütme Kredisi kullanabilirsiniz.

Sabit faiz avantajı

Şekerbank olarak, çiftçilerimizin yanında yer alıyor, Tarla Büyütme Kredisi faiz oranını sabit tutuyoruz.

Tarla Büyütme Kredisi ile ilgili sorularınızın yanıtları burada!

Tarla Kredisine başvurabilmek için ÇKS olarak bilinen Çiftçi Kayıt Sistemi’ne kayıtlı olduğunuzu gösteren ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından verilen bir belge veya çiftçilik belgesi gerekmektedir. Ayrıca başvuru sahibinin arazisine ait tapunun fotokopisi veya icar belgesi ya da kira sözleşmesi de başvuruda ibraz edilmesi gereken belgeler arasında yer almaktadır.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!

Yenilenen Şeker Mobil ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden evinizden veya iş yerinizden hızlı ve rahat şekilde 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Şeker Mobil ile bankacılık işlemleri parmaklarınızın ucunda!